Toshiba czy Sharp czy Samsung 32"

kosadob

New member
Witam.
Noszę się z zamiarem zakupu LCD 32".
Pokój o wymiarach 5x5 odległość o tv ok. 2-2,5 m, nasłonecznienie nie ma wpływu - pokój na poddaszu, okna dachowe + rolety całkowicie zaciemniające.
Sygnał z dekodera "N".
Po przeczytaniu wielu, postów postanowiłem zawęzić poszukiwania do:
Toshiba 32CV500p - nic o tym tv nie wiem, brak opinii, może ktoś już miał do czynienia z tym modelem?
Toshiba 32R3500 - tutaj 100 HZ dobre opinie.
Sharp D44E - dobre opinie
Samsung 32A451 - b. dobre opinie
W grę wchodzi jeszcze Panasonic 32LX85 - tylko trochę cena tutaj wysoka.
Proszę o ocenę moich typów i pomoć w podjęciu decyzji, a może ktoś zaproponuje jakieś inne rozwiązanie w cenie 2.000 - 2.600.

Pozdrawiam.

Dariusz Kosowski.
 

hofek22

New member
mam podobne typy wiec chętnie posłucham jakiś podpowiedzi:D dzisiaj mi polecono (w Mega Avans:) )jeszcze Samsunga A551 ale ten chyba jest nieco droższy
Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:

gilek1975

New member
Bez reklam
Bież każdy tylko nie Samsunga serii A - toż to porażka i fatalny model, nawet kiki tobił test i nie wypadł on okazale :)
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
przy tych warunkach wybierałbym z uwagi na odległość / płynność/
Modele 100 Hz :
Sharp 32 RD 2
JVC 32 P80
Toshiba 32 R 3500
 

Reynold

New member
Polecam Toshiba 32R3500. Świetny telewizor: piękne kolory, super skalowanie, dużo ustawień, 100Hz, podstawka obrotowa i cena przystępna. Bierz i nie zastanawiaj się. Jak za długo będziesz kombinował to w końcu nic nie kupisz ;-) pozdr.
 

hofek22

New member
kiki polecasz sharpa rd2 a to chyba nie ten przedział cenowy... to mam takie jeszcze pytanko.
biorąc pod uwage 32 cale Toshibe r3500 i sharpa d44 co bys polecil.
pokoj ok. 15 m2
najczesciej ogladane pilka nozna z kablowki moze cyfrowy polsat no i filmy DVD+Divx z kompa lub odtwarzacza Panasonic DVD S33.
aha no ważne jest dobre skalowanie obrazu zebym potem nie musiał słuchać że M jak Miłość albo inne takie są nienaturalnie rozciągnięte:)
moze jakiś inny model??
cena max 2600 PLN
(Sony T3000?
albo jakis Philips
albo Samsung M87?)
te z tego co wiem mniej wiecej mieszczą się w moim przedziale cenowym:)
pozdrawiam!!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
dlatego Ci podałem JVC P80 - za 3000 zł - ten nie rozciąga / ma najlepsze formatowanie na rynku/ .
Sharp kosztuje 3300 zł . Ale ponieważ zakup na lata warto dopłacić nawet w kredycie.
 

hofek22

New member
Dobrze to może zawęże (ale dziwne słowo w sensie pisania :) ) troche
Sharp D44
Philips 7962
Toshiba r3500
Sony T3000
na te mnie stać i po oględzinach w MM wszystkie mi sie podobają jeśli chodzi o wygląd:) na Eurosport HD też grały tak że generalnie nie widziałem zbyt dużej różnicy i obraz był w miarę.. ale to było w sklepie...
:confused:
pliz o podpowiedź...:roll:
 

endie

New member
kiki napisał:
dlatego Ci podałem JVC P80 - za 3000 zł - ten nie rozciąga / ma najlepsze formatowanie na rynku/ .
Sharp kosztuje 3300 zł . Ale ponieważ zakup na lata warto dopłacić nawet w kredycie.





Gdzie takie ceny??
 
Do góry