Potrzebne foto frontu i tyłu TOSHIBA 37x3000PG

Nyguswwa

New member
Witam.

Potrzebuje zdjęcia frontu i tylu TOSHIBA 37x3000PG. Telewizor powiesilem na ramieniu i nie chce go zdejmowac bo jest to spory problem. Dokladniej chodzi mi o lewy dolny rog frontu. Interesuje mnie czy wersja PG ma napis HD ready. Kupilem wersje PG (full hd) i nie wiem dlaczego ma napis HD ready:/ Odnosnie tylu interesuje mnie tabliczka znamionowa.

Pozdrawiam.
 

pawel.xl

New member
Ja ostatnio też zastanawiałem sie dlaczego kupowałem full HD a na tv i kartonie od niego było napisane HD ready. Wiec poszedłem do sklepu i zapytałem o co chodzi. Odpowiedz otrzymałem (notabene takiej sie domyślałem) że oznaczenie HD ready oznacza tylko to że tv jest gotowy (ready) do odbierania sygnał wysokiej rozdzielczości a nie oznacza w jakiej dokładnie rozdzielczości moze pracowac . A tak na chłopski rozum "high definition" (HD) czyli wysoka rozdzielczośc, "ready" czyli gotowy a full czyli pełny . A wiec ready HD - gotowy do wysokiej rozdzielczości , full HD pełna wysoka rozdzielczosc. Narazie full to 1920 x 1080 , ale czy np. za trzy lata bedzie to najwyższa rozdzielczoś ???:D a co za tym idzie full ???, ale napewno dalej bedzie ready. Jeżeli macie gdziekolwiek napisane 1080 to napewno wasz tv osiąga najwyższa ( obecnie osiagalna ) rozdzielczosc :D

Jezeli nigdzie niemozecie znalezc 1080 i niemacie pewnosci to sugeruje sprawdzic na stronie producenta ( poszukac danego modelu ) bo wiecie ze sprzedawcami bywa różnie ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry