róznice w modelach serii xv500

happyface

New member
podlaczam sie do pytania... z tego co sie dowiedzialem na innych stronach i forach, to rozne cyferki oznaczaja, gdzie TV bedzie dystrybuowany i ew. roznice w wykonczeniu obudowy, ale nigdzie nie wspomniano o XV500, tylko mowiono np. o 501, 503, 505...

jestem powaznie zainteresowany kupnem tego TV w wersji 37", bo wiele dobrego o nim napisano (byleby byl wolny od wad ;P), ale jesli xv500 jest jakos wyraznie ubozszy od 505 albo 503 to przemysle sprawe ponownie...
 
Ostatnia edycja:

Jedras

New member
Porownalem modele 501 i 505 na niemieckiej stronie Toshiby. Roznice:
501 - kontrast dynamiczny: 17000:1
505 - kontrast dynamiczny: 25000:1

Dodatkowo model 505 ma: wyjscie optyczne audio, tuner DVB-T, NexTView (EPG inkl. AV-Link),
 

happyface

New member
swietnie... a jak do tego wszystkiego ma sie xv500?

w modelach 37" jest tez niby roznica w kontrascie, kolorze ramki no i w tym tunerze DVB, ale to akurat oznaca literka D na koncu modelu chyba...

poza tym, na stronach toshiby niby sa roznice, ale tam ponoc jest straszny burdel i dane nei zawsze sa akuratne...

osoby z avforums pisaly/dzwonily do nich i konsultanci niby mowili, ze np. miedzy 503 a 505 jedyan roznica to jest kolor wykonczenia ramki (505 - jasnosrebrny, 503 - ciemny), a parametry techniczne sa identyk, mimo ze mozna gdzies znalezc rozbieznosci... co do tych tunerow cyfrowych wlasnie, itp. to literki na koncu cos tam oznaczaja...
ogolnie wydaje mi sie, ze model xv500 jest parametrami identyczny z 501, 503, 505, tylko w polskeij dystrybucji jest wersja P czy PG, wiec nie ma tunera DVB...

to w sumie jest jedyna watpliwosc, bo jestem juz przekonany praktycznie co do zakupu, na necie chodza od ok. 3200 i widzialem w neonet za 3299 model 37xv500...
 
Ostatnia edycja:
Do góry