tosia 37x3000 - wrazenia i... problem

dknap

New member
witam zainteresowanych. tv od wczoraj mam w domku. sygnal na razie z kablowki wiec rewelacji nie ma ale nie jest najgorzej. katy spoko. czern dobra nawet przy wylaczonej funkcji "poziom czerni". dobrze widac szczegoly, natomiast po wlaczeniu "poziomu czerni" wielka czarna plama. smuzenia nie stwierdzilem, plynnosc obrazu tez bez zastrzeni. hmm, moze mam niewygorowane wymagania? ;]

teraz mniej milo - z laptopa z grafika intel gma 945nie moge na tv uzyskac nic wiecej niz 1024x768. tv wykrywa sygnal jako xga zamiast wxga i chociaz rozdzielczosc jest "panoramiczna" (np. 1280x720) to tv interpretuje ja jako 4:3 i rozciaga. dodatkowo obraz nie miesci sie w obrebie ekranu. polaczenie d-sub. wiem ze jest to wina laptopa, bo po podlaczeniu komputera stacjonarnego z geforcem wszystko cacy - sygnal jest rozpoznawany jako wxga. mam jeszcze nadzieje ze jak wrzuce viste to moze sie cos poprawi ze wzgledu na lepsza obsluge telewizora. kombinowalem z powerstripem ale nie moge dodac customowej rozdzielczosci bo niby nie jest zgodna z karta graficzna. pytanie - czy komus udalo sie wydusic z intela gma 945 poprawny sygnal na tv???
 
Do góry