jaki jest odpowiednik SHARP LC-42X20E, LC-37X20E, LC-46X20E w Toshibie

lukaswars

New member
Witam


Jestem nowym uczestnikiem forum i dlatego, mam pytanie dotyczące lcd Toshiby :

jakie sa oznaczenia LCD Toshiby 37,42,47 jako odpowiednika tv Sharpa 42X20E, LC-37X20E, LC-46X20E ( czyli nie 100Hz ) , wiem że w odbiornikach klasę wyżej jest to Z3030 vs Sharp serii XL2

pozdrawiam


R
 

alyjen

New member
wychodziłoby na to że Toshiby z serii XV lub XF, nie 100Hz i nowe panele, lub X ze starszych modeli
ale szczerze to z tego co widzałem to te Sharpy z serii X20 zamiatają X i XV, nie wiem z XF ;) trzeba by zobaczyć
 

lukaswars

New member
Hej,
Alyjen dzięki za info ,
zadałem to pytanie gdyż po wielu przeczytanych info na tym forum nie moge się jakos doczytac na temat odpowiedników obu firm,
Nie jestem zdecydowany co kupić czy LCD :
Sharpa z serii X20 , czy XL2, albo tez odpowienik ich w Toshibie X?iZ3030 , dodam , że ogladać bede z odległości od 4-6metrów , w srednio oswietlonym pokoju, a w 40% czasu Tv bedzie chodził na konsli Xbox ( w wersji jeszcze bez HDMI ) oraz z PS3

a moze jakś plazmę? chodz pewnie jeśli chodzi o konsole to lepszym rozwiazaniem byłoby lcd

Czy masz namiary na kogoś kto byłby wstanie doradzić mi co wybrać ?

pozdrawiam
R
 

alyjen

New member
z tego co sam wyczytałem na forum (nie jestem jakiś wielkim ekspertem, po prostu szukam TV od jakiegoś czasu) to zacznij od wyspecyfikowania budżetu ;) bo przy takich odległościach i 50" nie będzie za duże
w chwili obecnej moje typy to Toshiba 37Z3030 i Panasonic 37LZD85, jest FullHD i 100Hz, tylko 37" ale ja mam dużo bliżej do telewizora niż Ty i będę jeszcze więcej korzystał z PC/konsoli
Sharp XL2 wydaje się ok wyborem, niestety jeżeli o mnie chodzi to odpada bo jest dopiero od większych rozmiarów

pzdr
 
Ostatnia edycja:
Do góry