Toshiba zf355 DG

yamashi

New member
Witam wszystkich, mam pytanie pewnie dla niektórych banalne ale nie jestem specem od tych wszystkich funkcji w telewizorach a co za tym idzie też od oznaczeń modeli tv. Mianowicie na dniach mam kupować toshibe 40 zf355 DG i chciałbym zapytać obeznanych w temacie forumowiczów co oznacza dokładnie to "DG" na końcu... Domyślam się że chodzi tu o cyfrowy tuner ??? a może coś innego. Na allegro znalazłem wersję zf 355 bez DG (przybajmniej tak jest podana nazwa w aukcji) więc pewnie jest to model uboższy.
Proszę powiedzcie też czy w ogóle potrzebne mi będzie to DG (tuner cyfrowy??) - jestem podłączony do kablówki i z tego źródła odbieram programy teraz i zapewne w przyszłośći również...

Dziękuję ślicznie za wszelkie wyjaśnienia dla laika.
 

yamashi

New member
dziekuje kiki za odpowiedz. Wlasnie nabylem ten telewizor i mam pytanie do Ciebie - czy jest mozliwosc abys opisal np w strefie testow albo na maila lub czy mozna np kupic u Ciebie jakis opis ustawien optymalnych dla tego telewizora ? Jesli takie opracowanie posiadasz lub bylbys w stanie przygotowac to bylbym bardzo wdzieczny gdyz wszystkich ustawien w telewizorze jest sporo i dla osoby ktora w tym nie "siedzi" na codzien to ciezki orzech do zgryzienia aby trafic na optymalne dostosowanie parametrow obrazu. Widzialem ze pare osob tez o taka mozliwosc pytalo.

daj znac prosze.

Dzieki
 
Do góry