LCD toshiba 42XV505

gringo001

New member
Witam. Zastanawiam się nad kupnem LCD toshiba 42XV505. Znalazlem ją w dziwnie niskiej cenie http://www.pixmania.com/pl/pl/1028145/art//.html?srcid=998&Partenaire=skapiec&CodePromo=oui
Mam nadzieje ze to nie pomyłka bo jest to maksymalna cena (3500zl) jaką mogę wydać na TV. TV chce podłączyć do PS3 ewentualnie do kompa i w przyszłości do jakiejś platformy cyfrowej.
Gdzieś spotkałem się z opinią, że na tym telewizorze biały kolor wyświetlany jest z domieszką czerwonego. Czy ktoś ma może ten telewizor (lub inny z serii XV) i mógłby wyrazić swoją opinię? Może zaproponujecie coś innego? Rozważam tylko full hd od 37 cali w górę.
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Co do tv to ci nie pomoge za to ostrzegam przed tym sklepem. Przeczytałem sporo nagatywnych opinii i chyba lepiej dołozyc troche i kupic gdzie indziej.
 

gringo001

New member
Tomek Koko napisał:
Co do tv to ci nie pomoge za to ostrzegam przed tym sklepem. Przeczytałem sporo nagatywnych opinii i chyba lepiej dołozyc troche i kupic gdzie indziej.​

Ja kiedyś (jakies 2 lata temu) kupiłem tam projektor i wszystko było normalnie. Zdecydowanie wolałbym kupić taki tv gdzie indziej, najlepiej nie przez internet ale wszedzie cena jest conajmniej 1000zl wyższa więc sam nie wiem. Może kupic po prostu cos slabszego
 
Do góry