TOSHIBA 32C3500 czy SHARP 32D44

Yukas

New member
Dzisiaj chce kupić LCD, lepiej wziąźć TOSHIBA 32C3500 czy SHARP 32D44 ?

Będe wdzięczny za szybką odpowiedź. ;)
 

Yukas

New member
Właśnie dzisiaj kupiłem telewizor SHARP 32D44E-BK AQUOS koszt 2800zł i może powiem swoja opinie:
Plusy:
+ design
+ 10000:1 kontrast
+ 6ms czas reakcji matrycy
+ piękny obraz z DVD
+ dźwięk jak na LCD jest naprawde świetny, dynamiczny bez trzasków i buczenia jak ma to miejsce w SAMSUNGU
+ intuicyjna obsługa menu
+ made in japan
Minusy:
- śnieżenie na SD

Telewizor ogólnie jest świetny i szczerze moge go polecić każdemu. Dźwięk naprawde bardzo dynamiczny jak na LCD Surround, nic nie trzeszczy, nie buczy jak ma to miejsce w tv SAMSUNGA u mojej dziewczyny R82 i innych tej marki. Wszystko jest z napisem made in japan, kmpenenty takie jak matryca i elektronika, oraz składanie telewizorów odbywa się w Japonii i stamtąd w całości przypływają, a nawet przewód zasilający i baterie mają napis made in japan:grin: Zakupiony telewizor nie posiada ani jednego bad czy sub piksela. Śnieży mi troche na kanałach z kablówki, ale to chyba wiba słabego sygnału i musze zgłosić to do swojego operatora tv.
To narazie wszystko co zauważyłem przez pare godzin użytkowania. Jak coś jeszcze zauważe wówczas napisze.

Wybrałem SHARPA zamiast wspomnianego w temacie TOSHIBY ponieważ większy kontrast ( 8000:1 TOSHIBA, 10000:1 SHARP), szybszy czas reakcji matrycy (8ms TOSHIBA, 6ms SHARP), prostota obsługi menu i pilota, ładniejszy design, świetny dźwięk surround bardzo dynamiczny i nie trzeszczący.
 
Ostatnia edycja:

Yukas

New member
Panowie z kablówki podkręcili moc sygnału na wzmacniaczu i teraz mój Sharp pięknie wyświetla obraz na SD bez żadnego śnieżenia ani smużenia. Zaś oglądanie meczy na sygnale z dekodera cyfrowego to sama słodycz dla oczu;)

Szczerze polecam:eek:k:
 

vxsniffer

New member
Yukas napisał:
Właśnie dzisiaj kupiłem telewizor SHARP 32D44E-BK AQUOS koszt 2800zł...
Ja kupiłem tego Sharpa w ubiegłym tygodniu za ca. 1900 pln :D
Jeżeli chodzi o wrażenia, to potwierdzam w 99% opinie Yukas'a.
Ten zaginiony 1% dotyczy dzwięku, który może i jest czysty, ale do dynamiki mu sporo brakuje. Nie miałem wcześniej LCD więc trudno porównać, jednak mój poprzedni TV CRT 32" Grundig Cinaro grał znacznie lepiej.
 

maly440

New member
powidzcie coś o Toshiba Regza 37C3500PG i Toshiba Regza 37A3000PG bo niewiem którą lepiej wziąść różnica w cenie ok 400zł a niewiem czy warto dopłacać. niestety żadnego SHARPA 37' w sensownej cenie nie znalazłem :/
 
Do góry