Polska instrukcja

hiszpan

New member
To ja się przyłączę. Interesuje mnie polska instrukcja tylko że do innego modelu Toshiba 42WLG66P
 

studius

New member
Ja kupiłem ZF od Kikiego i polska instrukcja jest :) W sumie trzy książeczki chyba we wszytkich językach europejskich :D
 
Ostatnia edycja:

aldhar

New member
Jest do 40ZF355 w pliku VX1A00083400_ZF355D_East Euro.pdf, myślę że poza wymiarami różnicy zbyt dużej nie ma.
Do 42WLG66P rzeczywiście nie ma.
Troche mają bałagan na tej stronie. Czasem instrukcje do 32" pojawiają się w 46". W ogóle strony Toshiby pozostawiają wiele do życzenia.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przy telewizorach przecież są instrukcje po Polsku.
Są dostępne w Toshibie ale są odpłatnie.
Jeśli jesteś zainteresowany daj znać - mogę Ci załatwić
 

hiszpan

New member
No tak, do kupowanych w Polsce to może i są instrukcje po polsku (powinny być zgodnie z polskim prawem). Tylko, że ja kupowałem go w Niemczech (duża różnica w cenie w momencie zakupu) i nie ma instrukcji pl :(
A ile ta "odpłatność" za taką instrukcję by wyniosła? :D
 

dyrooo

New member
hiszpan napisał:
No tak, do kupowanych w Polsce to może i są instrukcje po polsku (powinny być zgodnie z polskim prawem)? :D
Pewnie tak ale prawo prawem. Ja instrukcji w jęzuku polskim nie dostałem. Tv kupuony w sklepie stacjonarnym :roll:, wszystkie papiery w innych językach europejskich. Jest tylko polska karta gwarancyjna.
 

studius

New member
Powinny byc trzy identyczne książeczki-instrukcje. W jednej z nich jest m.in. po polsku. JEst to wspólna instrukcja dla serii ZF/XF.

Jeżeli nie dostałeś reklamuj w sklepie. Masz pełne prawo domagać sie polskiej instrukcji na towar zakupiony w Polsce. Inna sprawa że Twój LCD sprowadzany pewnie z Niemiec.
 

dyrooo

New member
Bede musial isc do sklepu i upomniec sie o polska instrukcje. Czy tv jest z Niemiec, nie wiem?. Ale jest Made in Polnad i posiada polska karte gwarancyjna Toshiba.
 
Do góry