ogladanbie meczy na c3500 32"

Pioro

New member
witam, od niedawna posiadam toshibe c3500 ogolnie jestem zadowolony z jakosci obrazu z kablowki, torche zle katy boczne ale to sie da przezyc:) przy ogladaniu na C+ meczy zauwazylem ze tv nie moze sie "Zdecydowac" jak wyswietlac murawy, tak jakby nie mógł dopasować ostrosci co sekunde zmienia ostrosc tak jak sie przyjzy, czy we wszystkich tv tak jest? czy moze r3500 taka sytuacja nie wystepuje? dlaczego r3500 i c3500 juz nie sa produkowane?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ten model i tak robi to naprawdę extra w tej klasie cenowej , a przekopałem dziesiątki telewizorów gdzie było znacznie gorzej.
 

Pioro

New member
rozumiem, czyli to jest przypadłosc wszystkich lcdikow? a jak wygladaja mecze w hd (głownie c+hd) tez ten "efekt" występuje czy obraz murawy jest stały?
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Problem leży jak zwykle w rozdziałce , jak podasz sygnał HD to obraz się ładnie stabilizuje - oczywiście są tacy co znajdą usterki ale to już raczej wynikające z samej technologii niż konkretnego modelu.Ja po zapodaniu na swój HD usiadłem na kanapie , jak przeszedłem na kablówkę to chciałem wogóle wyłączyć;) niestety podejrzewam że Królem sygnału w Polsce długa będzie SD patrząc na to co się dzieje w eterze:???:
 

bluray

Banned
Żaden wyświetlacz nie przetworzy materiału video przy obrocie kamerą rejestrujęcą tgz. paning". Klasyk to [idiota reżuser/operator] w intro do filmu pt. POSEJDON. Wszyscy to dziś eksponują na materiale 1080p/24fps.

Nawet oczy ludzikie zrywają płynność absorbcji zdażeń wizyjnych (czytaj - super nasz mózgowy mózgowy bo ma ok. 964 rdzenie).
OLED matryca super szybka także będzie bezbronna na tgz. klatkarz.

Przyszłość rejestracji video to 60 klatek (James Cameron - AVATAR 3/4/5/ w jednej sekundzie.
Później to 120 fps itd itd. Aź do śmierci.
 
Do góry