Ktora Toshiba ?? Xf Z X ?

thiruel

New member
wITAM MAM OGROMNY PROBLEM OD 3 MIESIECY SZUKAM ODPOWIEDNIEGO TV... JESTEM W 90% ZDECYDOWANY NA TOSHIBE ALE NIE WIEM KTORA WYBRAC...
TV GLOWNIE BEDZIE WYKORZYSTYWANY DO N ORAZ X360 TAKZE JAKIES DVD MOZE SD TEZ ZANIM N KE ZALOZE
WIEC BIORE POD UWAGE NASTEPUJACE TOSHIBKI

40XF355
37Z3030D BADZ 42 CALE
ORAZ 42X3030D KTORA PRAWIE BYM KUPIL GDYBY BYLA W SKLEPIE
SAM NIE WIEM KTORY TV WYBRAC
NAPISZE ZE NIE MAM MOZLIWOSCI OBEJRZENIA ZADNEGO Z TYCH TV NA ZYWO TYLKO ZAKUP PRZEZ NET WCHODZI W RACHUBE
WIEM ZE CHCE FULLHD NIE WIEM JAK Z TYM 100HZ
MNIEJSZA Z TYM KTORY Z TYCH 3 TV NAJLEPSZY? AMOZE JAKIS INNY? WAZNE BY MIA PRZYZWOITEE KATY I DOBRZE NA XBOXIE WYGLADAL JAK I NA N PORADZCIE PROSZE... AHA WIEM ZE TYLKO Z MA 100HZ DUZA ROZNICA MIEDZY TYMI TV JEST?
 

thiruel

New member
W Sumie Napisze Tak W Ciagu 2 Dni Kupie Tv I Tylko Pokieruje Sie Wasza Rada Hehe Bo Nie Mam Mozliwosci Obejrzenia Tych Tv... Jak Wypada Tez Xf Vs Z ... Gdyz Xf Duuuzo Ladniejszy
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Witam
Jeżeli masz kaskę to wybieraj ZF 355 rewelacja, zresztą Kiki zrobił testy ZF 355 i możesz sam zobaczyc i ocenic.Sam mam 46 ZF i z czystym sumieniem mogę ją polecic.:D
 

thiruel

New member
niestety zf kosztuje jeszcze raz tyle co kazdy z tych tv ktore wymienilem wiec odpada... jakis z tych 3 tv badz moze jakis inny znacie ale nie odbiegajacy cena w zwyz
 

Wojt29

New member
Telewizory, które podałeś to generalnie dobry wybór.
Polecam wstąpnienie do klubu niebieskich i zapoznanie się z testami Kikiego.
Po ich lekturze na pewno utwierdzisz się w swoim wyborze.
 
Do góry