R 3500??? Help...

QbaKatovice

New member
Cześć!
Po wcześniejszych konsultacjach i opiniach znawców z tego forum byłem mocno za zakupem r 3500 32``
Ale nie będzie on dla mnie za duży do oglądania TV (sygnał UPC) z odległości 2.5 m???
Kolega kupił Samsunga serii R o takiej przekątnej i ma podobną odległość do TV i teraz żałuje, bo za duży...
Może lepiej kupić jakiś 26`` ale jaki? Co polecacie, jakiegoś Sharpa, Tośkę, Samsunga, LG???

:niewiem: :niewiem: :niewiem: :niewiem: :niewiem: :niewiem: :niewiem: :niewiem: :niewiem: :niewiem: :niewiem: :niewiem: :niewiem: :niewiem: :niewiem: :niewiem: :niewiem: :niewiem: :niewiem: :niewiem:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tv 26" polecany jest Panasonic 26 LX 70 - 100 Hz.
Zaś co do wielkości kolega ma może inne upodobanie. Ja z 2,5 metra mam plazmę Pioneera 42" - i jest rewelacja.
Ja wybierałbym zdecydowanie 32" R 3500.
 

koval1980

New member
Potwierdzam. Mam 32R3500 i oglądam z odległości 2.2 do 2.8 max i obraz z kablówki Vectra bardzo dobry. Poniżej 1m jakość obrazu drastycznie spada, ale to ze wzgl.na kablówkę. 32 cale na pewno nie jest za dużo jak na tą odległość. Dla lepszej jakości sygnału na pewno będzie za mały!!!
Zapewniam Cię, że szybko się przyzwyczaisz do tej wielkości i wkrótce będzie dla Ciebie za mały. Kupuj śmiało! (nie koniecznie tego)
 

koval1980

New member
Potwierdzam. Mam 32R3500 i oglądam z odległości 2.2 do 2.8 max i obraz z kablówki Vectra bardzo dobry. Poniżej 1m jakość obrazu drastycznie spada, ale to ze wzgl.na kablówkę. 32 cale na pewno nie jest za dużo jak na tą odległość. Dla lepszej jakości sygnału na pewno będzie za mały!!!
Zapewniam Cię, że szybko się przyzwyczaisz do tej wielkości i wkrótce będzie dla Ciebie za mały. Kupuj śmiało! (nie koniecznie tego)
 

Leszczu

New member
26Cali to oglada sie z metra;) ja mam monitor w kompie 22 cale moze kolega ma okulary jakies powiekszajace?? nie jest to JOKE :krol:
 

zbyniu4

New member
nie ma problemu z odl.

Cześć.
Ok m-c temu kupiłem sobie 37 R 3500. Odległość od TV w moim przypadku wynosi ok 3m. Tv jest podłączone przez HDMI pod dekoder PC i szczerze mówiąc przy dobrych kanałach nawet z 1m do się spokojnie oglądać. Może jeszcze kwestia ustawienia ale to pod indywidualne spojrzenie i jest OK.
Ja na twoim miejscu w markecie przetestował bym odległość i kąty i jak posuje to brać i już.
Wg mnie TV jest dobry, i wart wydanych PLN. U mnie sprawdza się pod każdym względem / sport-piłka i tenis, F1, filmy /, a 100hz poprawia jakość oglądania bdb. Uważam że seria R jest udanym produktem Toshiby.
Śmiało mogę ci go polecić a nie pożałujesz.
Pozdrawiam
 

banjo

New member
ja ogladam tv z okolo 2,2m. jak pierwszy raz postawilem tą toshibe w pokoju to powiedzialem " Jezu ale kolos :) " mowie o wersji 32' . przyzwyczailem sie po 1 dniu. a teraz wydaje mi sie za maly. no niestety ale tak to jest lepiej kupic wiekszy tv, zeby potem nie zalowac. telewizor nigdy nie jest za duży... tak mi sie wydaje przynajmniej
 

banjo

New member
morpheus1982 napisał:
ale oczy ma się tylko jedne ;)
i tu sie zgodze. oczywiscie 50' i odleglosc 1 metr to przesada :) dbac o oczy trzeba bez dwoch zdan. ale prawda jest taka ze zawsze lepiej kupic wiekszy tv niz sie planuje . dla przykladu chcesz 32' kup 37'. czlowiek bardzo szybko przyzwyczaja sie do danego tv i po pewnym czasie jest juz za maly :)
 
Do góry