Toshiba 32C3500 32C3005 32C3502

cat01

New member
Panowie potrzebuje szybkiej pomocy. Mianowicie czym roznia sie od siebie te modele Toshiby: 32C3500, 32C3005, 32C3502? Dwa pierwsze modele udalo mi sie znalesc na stronce Toshiby i z tego co widze jedynymi roznicami sa system PIXEL PROcessing i wyglad. Natomiast nt. ostatniego modelu brak jakichkolwiek informacji na stronce Toshiby i na forum hd.
Przymierzam sie do kupna modelu 32C3500 wielokrotnie przez Was zachwalanego. Tymczasem koles w sklepie probuje wcisnac mi model C3502 twierdzac ze to nowsza wersja C3500. Co o tym sadzicie? Z gory dziex za odpowiedz. Pozdro

 

cat01

New member
Dzieki za post Kiki. I w jakze rozsadnej porze ;) Niestety w miedzyczasie udalo mi sie zwymyslac pana ze sklepu.
Od siebie tylko dodam ze model C3502 jako "mutacja" dalikatnie rozni sie od modelu C3500 jak udalo mi sie wyczytac na forach niemieckich. Po pierwsze system PIXEL PROcessing III PRO (zamiast czworki jak w 3500). I nie wydaje sie to istotne aczkolwiek roznica jest. Tym bardziej ze sama Toshiba na swoich stronach rozronia dwie definicje- osobna dla III PRO i osobna dla IV.
Druga roznica to system glosnikow ktory zyskal na mocy po 5W na kanal. Ale prawdopodobnie stracil oznaczenie ONKYO (przy czym zaznaczam prawdopodobnie).
Trzecia to stopa kontrastu (dyn.). Podniesiona z 4800:1 do 5000:1.
CZwarta: lekka zmiana w kolorystyce- srebrna owodka wokol ramki calego tv.
I piata to cena ktora przecietnie rozni sie o 200 PLN przynajmniej na chwile obecna.
Poza tym modele z gory na dol maja ta sama charakterystyke. NIe sa to moze wielkie roznice ale nie da sie ich nie zauwazyc. Osobiscie wolalem nie ryzykowac i wybralem sprawdzony C3500.
Przy okazji wielkie dzieki dla wszystkich forumowiczow za pomoc w wyborze tv. Regza juz leci:D
 
Do góry