HDMI Toshiba i Pioneer

bullet1st

New member
Witam!
Dzis zakupilem sobie kabel HDMI. Po podlaczeniu do TV mam tylko czarny obraz. A kontrolka ktora powinna sie palic na odtwarzaczu dvd wskazujaca wykrycie polaczenia nie pali sie :(. Czy cos zrobilem zle? Zmienic ustawienia czy cos? Sprzet jak w podpisie. Kabel dokładnie taki: http://allegro.pl/item335203029__gruby_kabel_hdmi_hdmi_filtry_sklep_warszawa_.html
PS: Dotychczas miałem połączenie pseudo Component, pseudo tzn. chinchami zółte/białe/czerwone :p
 
Ostatnia edycja:

pawek

New member
W instrukcji jest napisane ze jak indykator sie nie swieci to moze byc wina tv.Sprobuj na wszystkich wejsciach tv i sprawdz ustawienia tv.
 

bullet1st

New member
Kurde, nie wiem. W menu tv nic nie znalazlem, co by pomoglo zadzialac :(.
Mozliwe, ze sa rozne systemy HDMI, tak ze tv nie wykrywa dvd lub odwrotnie?
W menu dvd nie mam mozliwosci zmieniania parametrow hdmi, bo sa zablokowane (tak jakby nie dalo sie nic zmienic).
A tak chciałem wypróbować ten upscaling :(
 

pawek

New member
A jaki masz komunikat w tv jak wybierzesz hdmi?

A moze to wina kabla spawdz inny jak masz mozliwosc albo swoj u dobrego znajomego.
 
Ostatnia edycja:

bullet1st

New member
Nie ma zadnego komunikatu, plansza jest taka jakby nie bylo w ogole sygnalu. Chyba bedzie trzeba sprawdzic ten kabel (mimo ze nowka).
 

bullet1st

New member
No to po sprawie. Wszystko działa.
Okazało się, że blaszki dociskowe w gniezdzie HDMI w odtwarzaczu DVD nie spełniały swojej roli. Mała korekta i wszystko gra :).
Dzięki za zainteresowanie tematem. Pozdrawiam.
 
Do góry