Thoshiba seria XV ( 32XV505D, 37XV505D, 42XV505D) -, opinie, wszystko o serii

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
rgb_xv505d.jpg
 

taipan

New member
Irondick, z tego co widziałem na brytyjskich portalach, model który cię interesuje w Anglii będzie kosztował około 450 funtów. (patrz tutaj). Ciekawe jakie ceny zaproponują nam rodzimi sprzedawcy :hmm:
 

taipan

New member
No tak, wszyscy rzucili się na wątek ZF i polemiki z kiki-m, a o nowych Toshibach wciąż mało wiadomości. Czyżby były aż tak mało atrakcyjne, że nikt o nich nie pisze ani nie pyta :hmm:
 

gilek1975

New member
Bez reklam
No, no... sam jestem ciekawy co to za TV, będę kupował do sypialni wiec kto wie.... zobaczymy, poczytamy, pooglądamy.
Może zawiśnie u mnie na kolejnej ścianie :).
 

ktp

New member
Widziałem w akacji modele XV505 tzn 32 i 42 w saturnie. Co najbardziej mi utkwiło w pamięci to bardzo dobra czerń tych modeli - także wygląd - srebrna obwódka jak w XF. Obok stały inne toshiby i na oko te modele XV miały o niebo lepszą czerń niż x3000 a dorównywały moim zdaniem zerii XF. Jeśli chodzi o HD to prezentacja toshiby wyglądała na nich lepiej niż na XF ale to raczej niemożliwe więc może kwestia ustawień? Co do SD to już nie wyglądało tak dobrze. Tu niestety chyba wychodzą braki elektroniki ale to wyjdzie w obiektywnych testach dlatego nie oceniam. Wydaje mi się jednak, że model XV może śmiało konkurować z x3000 i podobnymi. Pozostaje więc czekać na test Kikiego, który mam nadzieje wyjaśni niejasności.
 

Rozomak

New member
ktp napisał:
Widziałem w akacji modele XV505 tzn 32 i 42 w saturnie. Co najbardziej mi utkwiło w pamięci to bardzo dobra czerń tych modeli - także wygląd - srebrna obwódka jak w XF. Obok stały inne toshiby i na oko te modele XV miały o niebo lepszą czerń niż x3000 a dorównywały moim zdaniem zerii XF. Jeśli chodzi o HD to prezentacja toshiby wyglądała na nich lepiej niż na XF ale to raczej niemożliwe więc może kwestia ustawień? Co do SD to już nie wyglądało tak dobrze. Tu niestety chyba wychodzą braki elektroniki ale to wyjdzie w obiektywnych testach dlatego nie oceniam. Wydaje mi się jednak, że model XV może śmiało konkurować z x3000 i podobnymi. Pozostaje więc czekać na test Kikiego, który mam nadzieje wyjaśni niejasności.

W Saturnie widzialem model *xv500 ... Obsluga mnie poinformowala ze w ich systemie nie ma serii *xv505. W jakim miescie widziales te *xv505ki??

I korzystajac z okazji pytanie... Seria *xv505 ... podobno zawiera tuner DVB-T ... ale jaki to jest tuner mpeg-2 czy mpeg-4 ??? Udalo sie komus sprawdzic ta rzecz???

Pzdr Rozomak
 
Ostatnia edycja:
Do góry