Kto dysponuje kartą gwarancyjną TOSH zakupionego za granicą (w UE) ?

gol70

New member
Chodzi mi konkretnie o to czy jest w tej karcie (dołączonej do sprzętu) jakikolwiek adres serwisu lub przedstawicielstwa PL ?
 

adamo_

New member
Bez reklam
gol70 napisał:
Chodzi mi konkretnie o to czy jest w tej karcie (dołączonej do sprzętu) jakikolwiek adres serwisu lub przedstawicielstwa PL ?


Ja mam polską gwarancję , i polską instrukcję . Serwisy w kilkunastu miastach polski, ja do nabliższego mam w Białymstoku 80 km, trochę kiepsko że nie w kazdym miejscu ale Toshiba raczkuje w polsce
 
Ostatnia edycja:

szorko

New member
gwarancja europejska Toshiby

kiki napisał:
Toshiba Polska uznaje gwarancję europejską ale tylko w określonym zakresie.
:hmm: Też chciałbym wiedzieć na czym polega ten "określony zakres".
Próbowałem dowiedzieć się tego na stronie www.toshiba.pl ale nie znalazłem miejsca gdzie mógłbym zadać to pytanie. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

szorko

New member
wiem ale nie powiem

kiki napisał:
Toshiba Polska uznaje gwarancję europejską ale tylko w określonym zakresie.

Myślę że jest okres świąteczny zajączki , baranki itp. i kiki nie ma czasu by szerzej odpowiedzieć na zadane pytania. Ale zaraz po mokrym poniedziałku jak woda doprowadzi wszystkich do jako takiej trzeźwości umysłowej poznamy odpowiedź na interesujący problem gwarancji europejskiej Toshiby.
Tak na poważnie to nie przepadam jak ktoś rzuci jakieś hasło w którym jest sporo niedomówień i nie chce go rozwinąć swojej wypowiedzi , aby wyjaśnić je dla tych mniej pojętnych. Tym bardziej , że śledząc inne wątki Toshiby widzę , że kontakt z firmą kiki ma na bieżąco i mam nadzieję że jak wie to powie (napisze) .
Pozdrawiam.
 
Do góry