TOSHIBA 37 R3500 gdzie kupic?

arti777

New member
Witam
Czytam forum od dluzszego czasu i dzieki tej lekturze moj wybor padl na Toshibe 37 R3500, niestety wszedzie gdzie pytalem o dostepnosc tego TV odpowiadaja, ze nie maja (w magazynach Toshiby tez ponoc towaru brak).

Czy ktos z forumowiczow ma jakies innformacje kiedy ten TV bedzie dostepny? Mam tu na mysli glownie sklepy inernetowe z racji cenny.

P.S. Jako ze jest to moj pierwszy post na forum, chcialem wszystkich serdecznie przywitac.

Pozdrawiam
arti777
 

michaelius

New member
Jak jestes z Warszawy to powinien byc albo w Saturnie w arkadii albo w zlotych tarasach.
Mignal mi pare razy przed oczami jak szukalem 32R3500 :)
 

waldzisław

New member
Witam

Ja także kupowałem w digitalo.pl. Odbierałem osobiście w ich biurze w Piasecznie. Generalnie jestem zadowolony z obsługi i czasu oczekiwania. Przed odbiorem i zapłaceniem wypakowałem z pudełka na okoliczność ewentualnych uszkodzeń zew.
 

arti777

New member
No to SUPER, ciekawe dlaczego?
To ze przestali produkowac to nie znaczy ze nie sprzedadza tego co maja, chyba ze juz nic nie maja.

To co teraz wybrac? Oto jest pytanie...
 

zbyniu4

New member
ale są

Witam.
Wg Kikiego te Tośki przestali prokukować, ale w sprzedaży będą aż się zapasy w magazynach nie skończą. Ja kupiłem swojego 37R3500 w digitalo.pl
i wszystko jest ok. Polecam sklep jeśli mają te modele to jak zdecydujesz to śmiało kupuj.:eek:k:
Wg mnie TV się sprawdza. Mam CP i praktycznie wszystko chodzi jak należy.
Nawet te nieszczęsne kąty o których wcześniej tyle się pisało są do przyjęcia.
Oglądam TV z odl. 2-3m i wad nie widzę. Może jak nabiorę "wprawy" to co znajdę.
Pozdrawiam
 

facet

Member
Bez reklam
W digitalo już niestety nie ma.
Ja zamówiłem w rtvmedia, ma być u mnie 2 kwietnia.
Z tego co zdążyłem pomejlować to jeszcze w audioplaza chyba są, czas realizacji 10 dni.
 

ktp

New member
Czy wiecie może czemu są wycofywane 37" ? Mają jakiś błąd czy poprostu za dobrze się sprzedają w stosunku do serii Z? w sumie to była chyba najatrakcyjniejsza cenowo propozycja 100Hz tvlcd. Czy wprowadzą coś w zamian?
 

Dewu

New member
Wycofywane są tylko 37" z tej serii czy również 32"?
Właśnie jestem na etapie wybierania jakiegoś LCD 32" dla rodziców - obecnie liderem w mojej klasyfikacji jest właśnie Toshiba 32R3500 i nie wiem czy powinienem się spieszyć czy jeszcze mogę spokojnie testować i czytać opinie innych użytkowników?

Orientuje się ktoś czym różnią się modele R3500 i 3503, czy to tylko błąd na stronie sklepu ?

 

facet

Member
Bez reklam
Czytałem gdzieś na tym forum że zmienili soft.
Ale co się działo z tv na nowym sofcie - tego nie wiem.
Co w starym sofcie było nie tak - też nie wiem - nie znalazłem żadnej informacji na ten temat.
Czy wersja 32R3500 jest wycofana - nie mam pojęcia, ale chyba nie, nie spotkałem się z żadnym info na ten temat.

PS.
Pytanie do Audioplaza:
Witam.

Czy posiadacie Państwo obecnie w sprzedaży telewizor Toshiba 37R3500 ??
Podobno już nie produkowany model :-(
Szukam, który sklep ma go jeszcze w magazynie.

Pozdrawiam.

Odpowiedź z Audioplazy:
witam,
Nieposiadamy na stanie, jednakze nie otrzymałem informacji aby ten model był juz nie produkowany. Okres oczekiwania na ten model w naszym sklepie to około 10 dni roboczych.
w przypadku pytań prosze o kontakt.

Pozdrawiam / Best Regards
Piotr Skweres
 
Ostatnia edycja:

Carty

New member
Dotarła wczoraj do mnie Toshiba 37R3500 i ma 2-letnią polską gwarancję, ale nie Toshiby tylko firmy ElectronicPartner, będącego jak widać importerem z bardziej cywilizowanej części EU. Polska instrukcja oczywiście jest, jak i polskie menu.

Jak mi ktoś napisze, jak sprawdzić datę produkcji, to dam znać czy mój tv pochodzi z wykopalisk, jak to kiki ujął :mrgreen:, czy może to jakaś w miarę bierząca produkcja.
 

Mats

New member
Kto chciałby zakupić Tośkę 37 r 3500 to zapraszam do MEDIA MARKT BIAŁYSTOK są dostępne bez problemu trochę droższe jak w sklepach internetowych ;)
 

Carty

New member
facet napisał:
Ile czekałeś na dostawę ??
Zamówiłem w zeszłą środę, ale umówiłem się, że ostatecznie potwierdzę w piątek, bo sklep czekał na dostawę, a ja miałem nadzieję, że jednak gdzieś dostanę 40ZF. Czyli w sumie w piątek potwierdziłem zamówienie, z poniedziałek wysłali, we wtorek rano był już u mnie.
A dziś (środa) w sklepach pojawiła się 40ZF, to się nazywa złośliwość losu :twisted:

facet napisał:
Jak pierwsze wrażenia ??
Zajebiste. Wybrałem go w sumie w ciemno, bo tylko kierując się opiniami użytkowników na różnych forach, ale nie żałuję i mam nadzieję, że tak zostanie.
Podoba mi się i design (wygląda zdecydowanie lepiej niż na zdjęciach) i wykonanie. Co najważniejsze, nie mam pikselozy na sygnale SD z n-ki, a tego obawiałem się najbardziej. No chyba że przełączę na antenę dachową, wtedy kaszana totalna. Na PS3 i TViX'ie obraz żyleta - oglądanie Lost'ów w 720p czy dobrego DVD z upscalingiem robi wrażenie. Ale zdaję sobie sprawę, że to taki początkowy hype z powodu nowego zakupu :grin:
No i oglądając dzisiaj meczyk na NSport zauważyłem, że piłka zostawia ślad, ale domyślam się, że to podobny powód co crt 100hz, więc jak się człowiek przyzwyczai to przestanie zauważać.

Aha, te wszystkie czyjeś ustawienia to można o kant dupy rozbić - albo kalibracja z prawdziwego zdarzenia, albo ustawiamy sami pod siebie.
 
Do góry