Toshiba 32C3500PG moc głośników

perc

New member
Jakie głośniki ma ten model? 32C3500PG.
Pytam, bo na różnych stronach (sklepów internetowych, a także firmowej toshiby) znalazłem sprzeczne informacje, np. Toshiba Francja podaje 2 x 10 W, a Toshiba Niemcy 2 x 25 W. Różnica kolosalna.
Czyżby były dwie wersje tego telewizora?

I jeszcze jedno: czy Toshiba 32C3500 różni się widocznie od 32R3500 gdy chodzi o sygnał SD (przy kablówce cyfrowej o dobrym sygnale może nie ma specjalnej różnicy, wybrałbym wtedy tańszy model).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Toshiba 32 C 3500 - już zakończyła produkcje. Wjechały już nowe modele.
serii AV 500 i CV 500. Głośniki Onkyo wewnątrz .
Model R 3500 jest wyraźnie lepszy w płynności do serii C.
Nie ma zaciągania, dropów , smużenia nawet przy mniejszych odległościach z SD.
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=19475

1fbbed78ad3d19e5med.jpg



54fd298641358a43med.jpg



ef872a54f09bd23fmed.jpg
 

perc

New member
Dobre Skalowanie SD do HD: Toshiba, Samsung, ...?

Kiki, czy Toshiba 32C3500PG skaluje sygnał SD do jakości HD lepiej niż porównywalne pod względem cenowym telewizory innych firm, np. Samsung LE32R81?
Toshiba twierdzi, ze tak skuteczny układ jak DCDi by Faroudia (odpowiedzialny min. za skalowanie SD do HD), montowany nawet w jej tańszych telewizorach (jak 32C3500PG) u konkurencji jest spotykany tylko w DROŻSZYCH modelach.
I co byś polecił do dobrego odbioru SD z 32-calówek, w cenie do 3000 zł (może faktycznie C3500PG, choć bez tych 100Hz, byłby dobry? czy inne marki W TEJ CENIE dorównują Toshibie gdy chodzi o SD?).
Dla mnie priorytetem jest mozliwie najlepszy obraz SD.
 

krzychu_su

New member
perc napisał:
Kiki, czy Toshiba 32C3500PG skaluje sygnał SD do jakości HD lepiej niż porównywalne pod względem cenowym telewizory innych firm, np. Samsung LE32R81?
Toshiba twierdzi, ze tak skuteczny układ jak DCDi by Faroudia (odpowiedzialny min. za skalowanie SD do HD), montowany nawet w jej tańszych telewizorach (jak 32C3500PG) u konkurencji jest spotykany tylko w DROŻSZYCH modelach.
I co byś polecił do dobrego odbioru SD z 32-calówek, w cenie do 3000 zł (może faktycznie C3500PG, choć bez tych 100Hz, byłby dobry? czy inne marki W TEJ CENIE dorównują Toshibie gdy chodzi o SD?).
Dla mnie priorytetem jest mozliwie najlepszy obraz SD.
C3500PG ma rewelacyjny obraz na SD!!! Polecam, Tez zastanawiałem się nad serią C oraz R, a także nad Samsungiem, wybrałem serie C---> cena, jakość, obraz świetny, na razie oglądam na zwykłej kablówce i jestem wysoce zadowolony, brak smużenia, obraz płynny.
 
Ostatnia edycja:

perc

New member
Toshiba 32C3500PG kontra Samsung R81 do sygn. SD

Krzychu, Kiki, dzięki.
Jeszcze tylko jedno: który jest lepszy do sygnału SD
Toshiba 32 C3500PG
czy Samsung LE 32R81.

(Różnica jest WYRAŹNA, czy praktycznie NIEZAUWAŻALNA?)
 

perc

New member
To super.
Zastanawiam siętylko czy nie warto poczekać na Toshibę 32CV500, o której na początku pisal Kiki. Jeszcze jej chyba nie ma w polskich sklepach,ciekawe kiedy się pojawi i jaka będzie cena.
 
Do góry