Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć HDforum > Video > LCD > Toshiba > Toshiba Regza seria CV (32CV505D, 37CV505D, 42CV505D) - wszystko o serii
Odpowiedz

Junior Member

Meldunek: Feb 2007
27-02-2008, 21:44
Domyślnie Toshiba Regza seria CV (32CV505D, 37CV505D, 42CV505D) - wszystko o serii

Trafiłem dzisiaj na taką informacje ciekawe co to za cudaczki będą

Toshiba Regza CV/XV Koncern Toshiba przedstawił dwie nowe serie telewizorów LCD Regza, które oznaczone zostały symbolem CV i XV. Wszystkie składające się tylko z telewizorów o przekątnych 32,37 oraz 42 cale.
Seria CV to telewizory posiadające matryce HD ready (rozdzielczość zastosowanych matryc - WXGA, czyli 1366 x 768 pikseli) oraz kontrast dynamiczny na poziomie 30000:1. Producent wyposażył je w dwa wejścia HDMI.
Identycznym kontrastem dynamicznym oraz liczbą wejść HDMI charakteryzuje się również seria XV, która posiada zainstalowaną matrycę Full HD (1080p). Co ważne, każdy z telewizorów oferuje oszczędny tryb energii "full power down" oraz tryb "game" z odwzorowaniem 1:1.". Pierwsze telewizory z serii CV pojawią się w sprzedaży w tym miesiącu, seria XV w marcu. Ceny nie zostały jeszcze podane.
Źródło: Toshiba
Odpowiedź z Cytatem
mmxrop jest offline
reklama

Meldunek: Feb 2005

Junior Member

Meldunek: Aug 2007
29-02-2008, 15:28
Domyślnie

Już jest CV? Myślałem, że zaczną sprzedawać je w marcu. Jestem żywotnie zainteresowany kupnem 37" i ciekawi mnie jak "grają" nowe Toshiby. Parametry mają całkiem całkiem. Kiki możesz uszczknąć rąbka tajemnicy?
Odpowiedź z Cytatem
grassie jest offline
Junior Member

Meldunek: Nov 2007

29-02-2008, 18:16
Domyślnie

Czy na temat REGZY XF 550 już coś wiadomo?
VIDEOMIX podaje ze wejdą na rynek na wiosnę.
Odpowiedź z Cytatem
marko1801 jest offline
reklama

Junior Member

Meldunek: Feb 2008
01-03-2008, 13:07
Domyślnie

Miałem telewizor kineskopowy Sony 29cali 100Hz, kiedyś był to jeden z najlepszych modeli dostępnych na rynku. Ale przyszedł czas na zmianę, po tygodniu czytania różnych opinii często sprzecznych oraz kilku wizytach w różnych marketach. Mój wybór padł na Toshibe 47Z3030D udało mi się ją kupić za 6.990zł
Mam pokój 24m2. Telewizor stoi na wysokości oczu siedzących, z fotela mam 4m z kanapy w drugim narożniku 6m kąty oraz czerń bez zastrzeżeń. Myślałem jeszcze o nowszym modelu Toshiby z wyświetlaczem Samsunga (ponoć lepsza czerń i kąty), ale Samsungi dają po oczach i to je dyskwalifikowało. Czytałem gdzieś, że 100Hc czasami daje efekt teatralny być może, ale nie w Toshibie 100Hc tylko i wyłącznie poprawia jakość. Dokupiłem jeszcze kabel HDMI firmy Monster za 270zł, po podłączeniu do Xboxa360 filmy DVD wyglądają bardzo dobrze.
Jakość tych filmów jest trochę lepsza, niż jakość zwykłych kanałów nadawanych przez N czy Cyfrę
Telewizja naziemna troszkę gorsza ale monter który zakładał mi dodatkowy kabel antenowy do dekodera N telewizji zapytał czy to plazma? Jeżeli chodzi o nbox HDTV rekorder to jestem z niego zadowolony nagrywam filmy w jakości HD i oglądam kiedy chce, po za tym obsługa dość prosta. Nie wyobrażam sobie kupna telewizora z wyższej półki tylko do kablówki czy telewizji naziemnej.
Mogę dodać ze bardzo duże wrażenie na mnie zrobił Sony KDL-40D3500 ale jego cena była wyższa niż mojej Toshiby i miał tylko 40cali, jak dla mnie to trochę za mało.
Odpowiedź z Cytatem
mac606 jest offline
Junior Member

Meldunek: Sep 2007
03-03-2008, 17:50
Domyślnie

REGZA CV Series
http://www.home-entertainment.toshiba.co.u...cv?opendocument

Wyglądają fajnie, ciekawe jak grają i kiedy trafią do naszych sklepów bo cena może być całkiem przystępna.
Odpowiedź z Cytatem
andros314 jest offline
Senior Member

Meldunek: Feb 2008
11-03-2008, 23:30
Domyślnie

Czy te nowe serie sa 100 Hz ?
Bo widziałem w jakimś sklepie wpisane takie parametry , natomiast w linkach w tym temacie nie ma ani slowa na ten temat.
Odpowiedź z Cytatem
michaelius jest offline
Senior Member

Meldunek: Jan 2008
12-03-2008, 11:45
Domyślnie

A jak odbiera z kablowki
Odpowiedź z Cytatem
bady87 jest offline
reklama

Odpowiedz