Toshiba 37" C3500 jakie najlepsze ustawienia ?

djalko

New member
Po kilkudniowym czytaniu tego formum, zdecydowałem się na Teshibe C3500, z telewizora jestem w 100% zadowolony. Chciałbym was prosić o podanie waszym zdaniem najlepszych ustawieć jasność/kontrastu/ostrości itp. Myślę, że wielu z was spędziło sporo czasu nad wyborem optymalnych ustawień, a każdemu nowemu użytkownikowi przyda się tego typu informacja. Jak wielkie było moje zdziwienie, po tym jak wyłączyłem opcję związaną z wzmacnianiem czerni - obraz stał się 2x lepszy, a zapewne istnieje jeszcze kilka ciekawych ustawień które poprawią obraz.
 

piotrwas

New member
djalko napisał:
Po kilkudniowym czytaniu tego formum, zdecydowałem się na Teshibe C3500, z telewizora jestem w 100% zadowolony. Chciałbym was prosić o podanie waszym zdaniem najlepszych ustawieć jasność/kontrastu/ostrości itp. Myślę, że wielu z was spędziło sporo czasu nad wyborem optymalnych ustawień, a każdemu nowemu użytkownikowi przyda się tego typu informacja. Jak wielkie było moje zdziwienie, po tym jak wyłączyłem opcję związaną z wzmacnianiem czerni - obraz stał się 2x lepszy, a zapewne istnieje jeszcze kilka ciekawych ustawień które poprawią obraz.

Kombinuj i ustaw to co ci pasuje ;) Ja mam ustawienia następujące: 3D zarządzanie kolorami - wł, Dopasowanie koloru podstawowego - ust. fabryczne (same zera), aut.kontrola podświetlenia - wł, Ust.obrazu: podświetlenie - 40, kontrast - 60, jasność - 50, kolor - 50, odcień - 0, ostrość - 0, poziom czerni - wł, redukcja szumu mpeg - wysoki, dnr - wysoki, temperatura koloru - chłodny.
Powodzenia!
 

maty

New member
musisz sam wybrać odpowiednie ustawienia dla TV, raczej ciężko jest podać schemat jak to zrobić. Wszystko zależy od gustu, nasłonecznienia pomieszczenia i jeszcze paru elementów
 
Do góry