automatyczna zmiana formatu nie działa

zielas55

New member
Witam,
W TOSHIBA 42c3500pg jest opcja automatycznej zmiany formatu (rozciągniecia do pełnego ekranu) jednak na zwykłej antenie to niedziała trzeba zmieniać ręcznie a co program to iny format. Czy u was w tośkach to działa??
Jescze mam wrażenie ze funkcja stałego dzwięku nie zawsze działa na reklamach, czasem jest wyraźnie głośniej a czsem nie :(

Proszę użytkowników serii c3500 o odpowiedź czy u was też tak jest ??
 
Ostatnia edycja:

KrysikTDI

New member
Niestety :/

zielas55 napisał:
Co nikomu się nie chce sprawdzić :???:
Witam niestety w mojej toshibie tez tak jest:/ Mam TV toshiba regza 42z3030DG a więc juz niezłej klasy ale musze zmieniac format ręcznie- sygnał z kablowki. Niewiem moze cos w ustawieniach nalezy zmienic albo coś bo niestety mam ten sam problem.
 

zielas55

New member
gatar napisał:
Witam.
Czy Ty sprawdziłeś w instrukcji ?
U mnie w Sharpie na analogu jest podobnie.

W instrukcji jest napisane, że jak bedzie nadawany format 4:3 to automatycznie obraz będzie rozciągnięty w menu włączyłem funkcje automatyczny format i 4:3 auto ale przy znianie z programu na program pod polsatem cyfrowym i na zwykłej antenie nic się samo nie zmienia.
Jeszcz jedna uwaga co do podświetlenia, mocniej podświetlona jest dolna część matrycy i prawy górny narożnik jest to mocno widoczne przy czarnym tle :( i ciemnych scenach co do czerni to jest dobra po włączeniu funcji auto kontrola czerni, inaczej szarość.
 

bor@s

New member
hmm

u mnie na samsungu jest tak, że auto
- dla sygnału 16:9 anamorficznego (nieliczne stacje: Polsat Sport - nieliczne transmisje, VOX, RTL) to działa i się automatyczne przestawia.
- dla sygnału 16:9 letterbox (z czarnymi pasami, TVN, TVP, Polsat) nie działa
 
Do góry