Kupowanie LCD oraz jaka TV najlepsza pod to?

szmalec

New member
Witam
w ciagu miesiaca przeprowadzam sie do nowego mieszkania, zostalo mi jeszcze malowanie scian i zamontowanie telewizora. Mam maly dylemat a propos sprzetu ale jeszcze wiekszy jesli chodzi o sygnal... Ogolnie w miare sie w temacie orientuje, ale potrzebuje porady kogos kto siedzi w tym na codzien :)

Pokoj: ze 4x3m, odleglosc od TV ogladania bedzie jakies 2,5-3m; wnetrze raczej srednio naslonecznione...

Zrodla sygnalu: raczej glownie codzienna TV, moze filmy z kompa, moze w przyszlosci PS3, glownie chcialbym skupic sie na dobrym odbiorze telewizji (bedzie dlugo wlaczony w ciagu doby) i do tego ewentualnie rozwojowo filmy z komputera czy z HD DVD...

Kasa: chce sie w 3000 zmiescic raczej :)

Moje typy: wnioskuje ze w tej cenie kupie albo mocne 32" albo gorsze 37". Firmy ktore preferuje to Toshiba i Sharp.
Z tej pierwszej zastanawiam sie pomiedzy 32" R3500 a 37" C3500, i tutaj od razu pytanie czym one sie roznia bo w parametrach jakichs istotnych roznic nie zauwazylem (albo gapa ze mnie :) )
Jesli chodzi o sharpy, to dylemat obejmuje: LC-37AD5E-BK oraz LC-32WD1E, tutaj roznice znalazlem w jasnosci tylko, ale widze ze parametry duzo gorsze od toshiby, ktora imo jest po prostu lepsza...

Sygnal: blagam niech ktos rozwiaze moj dylemat... Mam do wyboru np. Astera cyfrowego i N-ke z HDTV recorderem i za cholere nie wiem co bedzie lepsze... z prostoty rozwiazaniem wolalbym astera ale jak ma latac gorzej to wole zalozyc N-ke...

Z gory dziekuje za pomocne i fachowe odpowiedzi i pozdrawiam :)

PS. Przepraszam za dublowanie tematow (wylogowalo mnie z forum), prosze o usuniecie poprzedniego...
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
różnica jest bardzo dużo . Seria R 3500 to seria 100 Hz.
porównanie masz Tu:

32 C 3500
piękna kolorystyka , pełna paleta barw - która potwierdzi się jeszcze w wielu ujęciach.
4c400ccbba573138med.jpg


32 R 3500
teraz zaczynamy od najczęściej wykorzystywanego sygnału - SD.
Juz na pierwszy rzut oka cieszy nasycenie i wyrazistość skalowaniea borazu i to z odległości 1, 5 metra.
1fbbed78ad3d19e5med.jpg


Oczywiście obstawałbym za modelem 32 R 3500

Porównaj TU:
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=19475

http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=19222
 

szmalec

New member
hmmm, ale czy na pewno te 100Hz wykorzystam? z jednej strony sportu nie ogladam ale z drugiej to np. jakbym sobie chcial pograc to sie przyda...
do artykulow jeszcze sie nie wbije, jeszcze aktywacja mi nie przyszla :)

dzieki za pomoc...

Ps. niech ktos pomoze z sygnalem :roll:
 

szmalec

New member
juz czytalem artykuly, faktycznie raczej ta seria R jest nie do porownania do C :)

a o dostawce TV to juz moze sie zapytam na wlasciwym forum.

PS. jeszcze jedno pytanko, sa w wawie sklepy ktore daja mozliwosc prezentacji lcdka w mieszkaniu?
 
Do góry