DCDi by faroudja w 37c3500p

adamlop

New member
To sie jakos wlacza w TV Toski 37c3500p ?
Bo na screenach w google pieknie to wyglada, ale ja np. widze pikseloze i to na niektorych programach nawet ostra (jakby byly nadawane w nizszej rozdzialce) np TVPinfo...

i drugie pytanko.
Matryca ma rozdz 1366x768, kompa mam podlaczonego przez DVI->HDMI,
do wyboru mam rozdzialke 1360x768 co mnie nie rajcuje, bo widac ze obraz jest przeskalowany o te 6px w poziomie, czy ktos wie jak wymusic rozdzielczosc matrycy na kompie ?
 

takelick

New member
Nie to się nie wyłącza.

A jak ci się udało wyswietlić po HDMI taką rozdziałke :hmm:? W instrukcji podane jest że po hdmi telewizor przyjmuje tylko 1080i, 1080p i 720p a 1360x768 tylko po D-sub.
 

ktp

New member
Ponawiam prośbę. Czy da się wyłączyć tą pikselozę tzn ruchome cieniowanie? Jak oglądam te tv w mediamarkt to obraz jest tak poszarpany, że koszmar. Cieniowanie jest jakby za pomocą ruchomego piasku - w innych tvtego nie ma nawet samsung ma łagodniejszy obraz.
 

adamlop

New member
takelick napisał:
Nie to się nie wyłącza.

A jak ci się udało wyswietlić po HDMI taką rozdziałke :hmm:? W instrukcji podane jest że po hdmi telewizor przyjmuje tylko 1080i, 1080p i 720p a 1360x768 tylko po D-sub.

Normalnie wybierasz w kompie rozdzielczosci jak dla monitora od 640x480 az do 1920x1080
 

adamlop

New member
ktp napisał:
Ponawiam prośbę. Czy da się wyłączyć tą pikselozę tzn ruchome cieniowanie? Jak oglądam te tv w mediamarkt to obraz jest tak poszarpany, że koszmar. Cieniowanie jest jakby za pomocą ruchomego piasku - w innych tvtego nie ma nawet samsung ma łagodniejszy obraz.

Może i z bliska jest poszarpany, ale z odległości 3m jest bajka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Co do sygnału analogowego - to skalowanie daje dowód dużej płynności
obrazu . Aczkolwiek owe 120 HZ reklamowane - to przy częstotliwości sieciowej 50 Hz w Polsce jest zwykłym "niedopowiedzeniem" marketingowym.
00029a6e97a67c18med.jpg


4fbe2a3f203a1596med.jpg



No i extra sygnał i extra jakość obrazu.
ed25f0d45eaee76cmed.jpg


i jakim szarpaniu mówisz?
Sygnały masz z każdego źródła.
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=19222
Tu masz całość - wskaż o czy mówisz?
 
Do góry