gdzie kupie toske 40zf355d ?

miserato

New member
na razie chyba jesycye niedostepny. obserwuje sklepy w DE i tutaj tez jeszcze nie ma. sa juz pierwsze oferty, ale dostawa za ok. 2 tygodnie.
pozostaje cierpliwie czekac albo brac kredyt na 46zf ;)
 
kiki napisał:
powiedzieli w Toshiba Polska , że za miesiąc



Ja przepraszam że porusze moze temat tabu i może nie w tym miejscu, niemniej czy ktos może wyjawić na czym polega wyłaczność sprzedazowa sklepu digitalo do handlu np. telewizorem Toshiba ZF355 (z pełna lokalizacja językowa i polską instrukcją)?? I to trwająca tak długo okres??
 

CichyLublin

New member
Toshiba ZF vel XF

witam wszystkich. Chciałbym dołączyć się do dyskusji. Nadal nie wybrałem dla siebie tv, ale teraz mam jedną rzecz sprecyzowaną - Toshiba. Mam zatem pytanie do użytkowników i wszystkich, którzy mogą coś doradzić, podpowiedzieć (prezentacja swoją drogą). Chodzi mi o opinie na temat serii XF i ZF, czy jest między nimi taka różnica, że warto dopłacać prawie 2 koła. Mam na mysli telewizory 40 calowe. Problem polega na tym, że zarówno zf jak i xf nie widziałem na żywo i nie mam pojęcia jak świecą. Mój wstepny wybór opiera się wyłącznie na podstawie opinii z forum no i powalającego wyglądu obu tv.
 

gilek1975

New member
Bez reklam
poniatowski - digitalo nie ma żadnej wyłączności na sprzedaz Toshiba, po prostu mają ją w sprzedaży jako pierwsi i tak będzie póki nie będzie sprzedaży przez przedstawicielstwo Toshiba Polska.

CichyLublin - XF od ZF rózni się tym, że ZF ma Active Vision M100 HD (100 Hz) a XF nie. Nie wiem też gdzie znalazłeś taką różnicę cenową. 46XF od 46ZF jest tańszy o 1200 zł.
Pozdrawiam
 

CichyLublin

New member
Gilek 1975
Wiem kolego o 100 Hz, chodziło mi bardziej o opinie użytkowników, czy brak 100 Hz jest mocno odczuwalny w serii XF. Cena za 40XF (bo o taką mi chodziło) wg. skąpca - 5.200 zł, a 40ZF w digitalo 6.999 zł. Jak widzisz różnica 1.799 zł, więc prawie 2 koła jak napisałem.
 

Tom0000

New member
40zf moze nawet kosztowac 10tys ... albo 100tys bo go jeszcze nie ma. Jak bedzie to i cena sie okaze.
Digitalo ma swoj oddzial w Germani , do ktorej trafiaja toshiby szybciej niz do nas (a przeciez fabryka jest tu). Potrafia zalatwic ich duzo i wrzucaja je do oddzialu w PL . Poniewaz sa jedynymi co je maja , moga wymyslac ceny dowolne.
Najwyrazniej sa firma na tyle mala, ze maja w nosie czy taka sytuacja bedzie denerwowac producenta czy nie. Duze sieci sobie na to nie pozwalaja. A moze sa na to za duze ?
 
Tom0000 napisał:
Najwyrazniej sa firma na tyle mala, ze maja w nosie czy taka sytuacja bedzie denerwowac producenta czy nie. Duze sieci sobie na to nie pozwalaja. A moze sa na to za duze ?



Pieprzysz kolego. Idz do MM albo Saturna i zobacz po ile sa tv które digitalo ma na stanie. Marże digitalo ma naprawde wporzo.
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Popieram przedmówcę, ceny mają bardzo przystępne i nie sądze aby po wejściu do ogólnej sprzedaży ceny Toshiby były conajmniej porównywalne z cenami w digitalo. Poczekamy, zobaczymy.
Pozdrawiam
 
Do góry