Menu serwisowe w Toshiba 42Z3030

Pinkozo

New member
Witam wszystkich.
Chciałbym (jeżeli to możliwe) sprawdzic ilosc przepracowanego czasu w menu serwisowym modelu Toshiba 42Z3030 tylko jak go uruchomic nie mam pojecia-obawiam sie że trafilem na egzemplarz uzywany :confused: (nie chce nic zmieniac w tych ustawieniach chodzi mi tylko o info)?
Pozdrawiam i z góry dzięki
 

experty

New member
Takie coś znalazłem:


"To access the Toshiba service menu, press and hold the handset sound mute button whilst pressing the TV's front panel 'Menu' button (under the front panel cover on the TV). The up/down channel buttons on the handset step through the options and the left/right buttons change the data values. Turn the TV off to get out of service mode and DO NOT touch any other handset buttons whilst in service mode. Service menu access is also similar for many other Toshiba large-screen TV's so this procedure may work on other Toshiba TV's - even those sold outside the UK."


Czyli z tego co rozumiem ;) należy podczas wciskania przycisku "menu" na TV jednocześnie nacisnąć "mute" na pilocie. Strzałki góra/dół pozwalają przeglądać opcje, a strzałki w boki zmieniają daną opcje. Aby wyjść z menu serwisowego należy wyłączyć TV no i nie dotykać żadnego przycisku na pilocie nie wymienionego wyżej. Działa na większość dużych TV Toshiby.

Jeżeli coś źle przetłumaczyłem to proszę znawców tematu o korektę.

Pozdrawiam serdecznie!:)
 
Do góry