Toshiba 32c3005pg

Sojer122

New member
Witam, mam pytanie odnośnie tego modelu tv, bo przeszukałem całe forum i niestety nie ma o nim żadnej wzmianki ;) Mianowicie mam okazje kupić ten tv za około 1700 zł i mam pytanie czy wogóle warto ? ( iczy cena jak za ten model jest atrakcyjna) ?


Tv będzie używany przedewszystkim do gry na Xbox 360 oraz do oglądania filmów na DVD, również (choć sporadycznie) do oglądania kablówki.

Najbardziej zależy mi na tym aby wiedzieć jak ten telewizor sprawuje się przy grze oraz przy dynamicznych akcjach dziejących się na ekranie no i oczywiście jak kształtuje się jakość obrazu.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)

Przepraszam bardzo ale wdarł mi się mały błąd :) chodzi oczywiście o model 32C3500P G a nie tak jak jest podane w temacie. Bardzo przepraszam za tą pomyłkę i ponowiam swoją prośbę co do podzielenia się opiniami.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Słabo szukasz bo infomacji jest już kilkanaście lub kilkadziesiąt
a test masz tu :
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=19222

4fbe2a3f203a1596med.jpg


fcc16a8abc508399med.jpg
 

david200

New member
niestety nie działa w/w link...możesz go jeszcze raz wrzucić?:) też jestem ciekaw tego lcd-ka bo dzisiaj w promocji w mediaexpert jest po 1777zł i zastanawiam się co to za ciekawostka? pozdrawiam :)
 

Sojer122

New member
Link działa tylko musisz mieć wykupioną subskrypcję zaby mieć dostęp do tego testu :) najtańsza kosztuje 3,50

Z tego co czytałem w tym teście opinie o tv są pozytywne i chyba warto się na niego skusić.

Tylko tu znów się pojawia moje pytanie: bo test dotyczy modelu 32c3500p
a mnie interesuje model 32c3500p q i czy są midzy nimi jakieś zasadnicze różnice ?
 

david200

New member
a dzięki za informację odnośnie tej subskrypcji:) a widzisz Tobie chodzi o model 3500pg a mi chodzi o model 3005pg a o nim nigdzie nie mogę znaleźć żadnych informacji. W sklepie obsługa niestety nie umie mi nic doradzić więc ciężko jest mi zdecydować się i tak pochopnie go kupić chociaż cena jest naprawdę bardzo atrakcyjna 1777zł za 32 cale to naprawdę niezła kasa...jakbyś coś wiedział o tym konkretnym modelu 32c3005pg to proszę o info;) pozdrawiam
david
 

kostelo

New member
Witam , mnie też interesuje ten model TOSHIBY 32C3500P chciałbym go jeszcze skonfrontować z SHARPEM 32WD1E głownie chodzi mi o sygnał SD który TV wypada lepiej.:eek: ???? jeśli chodzi o modele TOSHIBY 32C3500P a końcówką PG też nic nie mogłem wyszukać oprócz różnicy w cenie chyba to jest ten sam model a końcówka oznacza pewnie kraj gdzie został złożony.
jedyną różnicą jaką się doczytałem między modelami jest układ:hmm:
32C3500P - PIXEL PROcessing IV
a
32C3005P - PIXEL PROcessing III PRO
 
Ostatnia edycja:
Do góry