TOSHIBA 32R3500PG - proszę o pomoc

Miron83

New member
Witam
Mam zamiar kupić telewizor LCD, pokój 20 m2, około 3m - odłegłość od odbiornika, cyfrowy polsat, dvd, kino domowe.
Zastanawiam się nad kupnem TOSHIBA 32R3500PG, ale nie wiele wiem o tym LCD-ku. Chodzi mi głównie o jakość obrazu (szybkie sceny w filmach, mecze piłki nożnej - czy występuje smużenie itp.). Zastanawiam się również nad SAMSUNG LE32M87BD, o którym przeczytałem wiele dobrych opini. Pozatym widziałem ten model w sklepie i zrobił na mnie duże wrażenie. Niestety nie widziałem TOSHIBA 32R3500PG w akcji, którego trudno jest spotkać na półkach w sklepach więc nie mam porównania.
Jeśli ktoś miał okazje porównać te 2 modele, to bardzo proszę o pomoc w wyborze i opinie.

Pozdrawiam !!
 

Miron83

New member
Witam
Kiki dzięki za odpowiedź. Ale jakoś mam problem z dostaniem sie na ten link. Mógłbym prosić o więcej informacji na temat TOSHIBA 32R3500PG.
Mam jeszcze pytanko o różnicę pomiędzy TOSHIBA 32R3500PG a TOSHIBA 32R3500P.

Zgóry dziękuję i pozdrawiam !!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
musisz się zalogować i masz dostęp

teraz zaczynamy od najczęściej wykorzystywanego sygnału - SD.
Juz na pierwszy rzut oka cieszy nasycenie i wyrazistość skalowaniea borazu i to z odległości 1, 5 metra.
1fbbed78ad3d19e5med.jpg


nie Asteriksa nawet z odległości 1,5 - 2 metry jest niewątpliwą przyjemnością
b04f6a25d5cf1193med.jpg


http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=19475
 

banjo

New member
toshiba/samsung

witam bez dwóch zdan bralbym toshibe. sam ja mam od 3tygodni. i jest to bardzo dobry tv 100hz.tego samsunga tez widzialem w akcji i problem byl taki ze przy wlaczonym movie plus obraz raz przyspieszal raz zwalnial.nie wiem czemu ale bylo to zauwazalne i dziwnie to wygladalo.w toshibie ten problem nie istnieje,chociaz momentami tez troche skokowo obraz przesunie.toshiba praktycznie w ogole nie smuzy i swietnie odbiere z kablowki. ja osobiscie biorac pod uwage tylko te 2 modele wzialbym toshibe. pozdro.
 

glosny

New member
toshiba

mam 37r3500, smużenia nie ma, football, skoki, tennis wszystko bajera, obraz z kablówki analogowej. Co ciekawe najlepiej sport wygląda na euro, a polsaty tak sobie, to samo z tvp. Ale smuzenia nie ma

i drugie
P to złożone w Kobierzycach,
PG złożone w UK
osobiscie mam od fajfokloków.

pozdro
 

facet

Member
Bez reklam
Doszukałem się trzech wersji:
37R3500 (3800zł.) jest jeszcze model 37R3500P (3700zł.) i model 37R3500PG (3600zł.)

Osobiście chcę kupić model 37R3500 (bez P i PG)
Jedyną różnicę jaką zauważyłem w opisach (na ceneo) to model R3500 ma czas reakcji 5 ms, a pozostałe 2 modele P i PG mają po 8 ms, ale może też być błąd w opisie. Widać jeszcze różnice w kątach widzenia i w wadze.
 
Ostatnia edycja:

Poker Face

New member
Pytanie brzmi czy zauważysz różnice w obrazie na tych modelach,bo jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać ? ;) Kupiłem za radą Kikiego 37R3500PG i nie widzę żadnego smużenia podczas meczu.
 

mimi

New member
Mam wielką prośbę związaną z wyborem modeli:
1)Toschiba 32R3500P (G)
2)Toschiba 32R3503 P
3)Toschiba 32CV505DG

Który z nich najlepiej wybrać i dlaczego oraz czym się różni model w pkt. 1 od modelu w pkt. 2?

Z góry dziękuję za pomoc.
 
Ostatnia edycja:

Eryk16

New member
ciekawe?

od wczoraj mam 32R3500PG i na kartonie jest: Assemble in Poland z tym PG to chyba jest coś innego.
 

kazoom

New member
Toshiba 32CV505DG

Witam, zastanawiam sie bardzo nad modelem 32CV505DG i chciałbym obejrzec test i nie mam pojecia co mam zrobić zeby do niego wejsc, dzieki za pomoc :)
Pozdrawiam
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Eryk16 napisał:
od wczoraj mam 32R3500PG i na kartonie jest: Assemble in Poland z tym PG to chyba jest coś innego.

Ludzie to jest oznaczenie kolorów tego telewizora !! Niczym innym się nie róznią, a to że są inne opisy to tylko świadczy o tych co je tam wstawiają.
Pozdrawiam
 

marooo9

New member
facet napisał:
Doszukałem się trzech wersji:
37R3500 (3800zł.) jest jeszcze model 37R3500P (3700zł.) i model 37R3500PG (3600zł.)

Osobiście chcę kupić model 37R3500 (bez P i PG)
Jedyną różnicę jaką zauważyłem w opisach (na ceneo) to model R3500 ma czas reakcji 5 ms, a pozostałe 2 modele P i PG mają po 8 ms, ale może też być błąd w opisie. Widać jeszcze różnice w kątach widzenia i w wadze.
witam,
no własnie moze ktos powiedziec czy rzeczywiscie ten bez ma 5ms - bo ja znalazlem w jakims sklepie ze ma 8ms?? a w innym ze 5
 
Ostatnia edycja:

watas

New member
Witam,
Jesli chodzi o oznaczenia toshiby to moze ktos sie orjetuje w tych cyferkach 500, 501 - takie widnieja na stronie producenta, chyba oznaczenie dotyczace jakis wejsc w TV. Wiec skad na ceneo opisy 550, 505. Na innych portalach mozna znalesc tez inne oznaczenia. Jest to blad osoby opisyjacej czy tez modele rozniace sie miedzy soba? Bardzo chetnie dowiedzial bym sie nieco wiecej o poszczegolnych modelach.

Pozdrawiam Wojtek.
 
Do góry