Nowe serie Toshiby

blacky

New member
Witam,
Przeglądam to forum już od dłuższego czasu i powiem, że informacje jakie tu znalazłem są naprawdę pomocne. Zwałasza testy (wczoraj się zarejestrowałem:) ). Pierwszorzędna sprawa jak dla mnie. OK do rzeczy.

Czy wiadomo coś kiedy i czy wogóle pojawią się na naszym rynku modele z serii LX ?? zwłaszcza 46LX177 52LX177 (Cinema Series) ??

Z tego co czytałem na stronie toshiba.com jest to kolejny krok na przód w stosunku do innych modeli Tośki.

http://www.tacp.toshiba.com/televisions/lcd/product.asp?model=52lx177

Cena w USA jak wiadomo zawsze niższa niż u nas. Obecnie cena na stronie producenta to $3500 a jeszcze niedawno było $4000 dla modelu 52".

Pozdrawiam całą społeczność HDTV.
 

blacky

New member
Czyli mam przez to rozumieć, że model 52ZF355D (Europa) jest bezpośrednim odpowiednikiem 52LX177 (USA) ??

Czy zatem PIXEL PROcessing V (Europa) to to samo co PixelPure 3G (USA) ?
CZy to dwie różne rzeczy ?

Z góry dziękuję za odpowiedź
 

khad

New member
chyba nie...?

:hmm:
Chyba nie ma porownania pomiedzy seria LX177 w USA i w Japonii a tym co sprzedaja w Europie, bo LX ma 14-bit processing, a europejskie modele co najwyzej 10bit. Kiki mozesz napisac ktore modele miales na mysli? Z3030D? Dlaczego w nim nie wspominaja o 14 bitach? I dlaczego w ameryaknskim LX-ie nie wpsominja o S-PVA?
Ciekawe, ze w Europie modele tej samej serii Z3030D maja rozne rodzaje matryc - 47" ma IPS a 52" ma S-PVA...
 
Ostatnia edycja:
Do góry