Toshiba c3500 vs Samsung r81/82

Toshiba c3500 vs Samsung r81/82


  • Total voters
    0
  • Poll closed .

QbaKatovice

New member
Witajcie,
chce kupić sobie LCD 32``
Troszke pochodziłem po sklepach i zastanawiam się nad tymi dwoma modelami.
Który z tych dwóch TV będzie lepszy dla sygnału z UPC, filmów DVD i czasami jako monitor??? A może jeszcze jakieś inne propozycje???

Z góry dziękuję za pomoc
 

jersey

New member
Bezwzględnie C3500 wygrywa z R8x jakoscia odbioru sygnału SD. Szeroki zakres ustawienia obrazu i dzwięku, bezproblemowe skalowanie obrazu, zachowana płynnosc w dynamicznych scenach, choc tu polecam model R3500 z odswiezaniem 100Hz (gwarancja płynnosci nawet przy słabym sygnale).
Nieco słabsze niz konkurencja kąty oglądania, ale da sie ogląda z 30% po bokach i 15% z góry i z dołu - jesli to problem, to proponuję zainwestowac w wieszak uchylny i po sprawie z katami...
do tego przydałby sie pilot sterujący wieszaczkiem :) nadmiar wygody czy chec lepszej jakosci zycia? wyzwanie dla pomyslotwórcow...

W tej średniej klasie cena/jakosc (do 3k) to jeden z najlepszych modeli "na dzis" i "na dzis" db. wybór.
 

Chattab

New member
Kiki: co trzeba zrobić, żeby dostać się do strony, której link podałeś? Ja mam brak dostępu (chociaż jestem zalogowany). Mógłbyś mi jakoś inaczej udostępnić ten test Toshiby? To dla mnie bardzo ważne, bo mam dokładnie ten sam dylemat co kolega, który założył temat - z tym że skłaniam się raczej ku wersji R3500. Dobrze robię? Pod uwagę biorę jeszcze JVC LT-32G80BU i Philipsa 32PF7411.

Z góry dziękuję za pomoc.
 

QbaKatovice

New member
Musisz dokonać opłaty, nie jest to majątek, a warto- dostajesz dostęp do wszelkich testów i porównań...

P.S. Pytanie o cene r3500 32`` juz nie aktualne ;)
 

k-dudek18

New member
problemy z linkiem do testów

Witam, jestem zalogowany kupiłem subsrybcję na rok i dalej nie mogę wejść do tego linku o co chodzi proszę o pomoc ??
 

k-dudek18

New member
a jak sie ma Toshiba R3500 do Samsunów R81/82

a jak sie ma Toshiba R3500 do Samsunów R81/82 ??



Chyba Toshiba wygrywa ??



Jak to wygląda z gwarancją u Toshiby ?? Gdzie jest serwis jak długo się czeka i czy są z tym jakieś problemy ??
 
Do góry