Toshiba 37Z3030 czy Sharp 37x20?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Model 37 Z 3030 - jest dostępny.
Gra znakomicie i w tej klasie cenowej LCD to najwyższy model na rynku.
Poczytaj w innych wątkach
 

jerrykmg

New member
marekviola napisał:
Ja tez sie zasadzam na ten TV,mam ntylko klopot z kupnem,jest tylko w Saturnie w Wa-wie ale sklepy internetowe oferuja go nawet 1000 zl tanike. Gdzie mozna go w Warszawie kupic po rozsadnej cenie? Jeszcze jedno,czym sie rozni model Toshiba 37z3030 z koncowka DG?
Jest sobie taki sklep jak PLAZMA-CITY na kinowej w W-wie (wystawiaja sie na allegro tez) jak jeszcze sie ktos zastanawia nad zakupem tego tv. Cena ponizej 4800 w tej chwili i milo odpowiadaja na maile. TV Assembled in UK.
Pozdrawiam!
 

Hoodzielec

New member
Bez reklam
mam nieszczęście mieszkać w pobliżu Kinowej - niestety każdorazowo przechodząc w okolicach Kinowej (w części na północ od Al.Waszyngtona) muszę nadłożyć sporo drogi, bo omijam pawilon w którym mieści się PLAZMA CITY szerokim łukiem
na forach internetowych jest zalew info o różnych wyczynach pana Patryka, np. tu:
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=18114
ja również go nie cierpię, bo bez powodu obraził moją żonę która nieopatrznie weszła do jego sklepu w okresie poszukiwania przez nas LCD i KD (żona twierdzi, że w ciągu 5 minut jej pobytu w sklepie zdążył obrazić jeszcze 3 inne osoby, w tym starsze małżeństwo - za to, że śmieli zapytać się o raty)
 
Do góry