test 40XF355D

karyxa

New member
Witam,
to moj pierwszy post na forum wiec witam wszystkich serdecznie.

Poszukiwania "idealnego" lcd tv u mnie trwają już od ponad pół roku i jestem już troszkę tym zmęczony ale i już chyba bliski mojego Graala.
Bardzo podoba mi się 42Z3030 w SD i HD (widziałem na żywo w saturnie w jankach) gdyby nie te kąty - jedyny poważny minus tego telewizora dla mnie :(.
Wczoraj natomiast w arkadii widziałem serie XF i problem kątów tam nie istniał (panel S-PVA)- niestety nie miałem mozliwosci potestować go na SD. Nie mogłem sie tez przekonać co do kwestii płynności obrazu i braku 100Hz- gdyz nie mieli serii Z tak by zestawić te dwa telewizory i porownać na tym samym sygnale.
Mam nadzieje ze niebawem pojawi się na rynku wersja 40calowa ZF i rozwiąże moje wszystkie wątpliwości. ( tylko czy ktos wie kiedy to dokładnie nastapi ?)

Natomiast może osoby, które tak jak ja są zaintersowane tez tośką XF przeczytają świeży test tego modelu na:
http://www.trustedreviews.com/tvs/review/2007/12/07/Toshiba-Regza-40XF355D-40in-LCD-TV/p1

Zakoczyły mnie troszkę slabe oceny tego modelu - czy ktoś z posiadaczy tej serii zechce skonfrontować swoje wrażenia z uzytkownania z przedstawioną w tym tescie oceną tego modelu ?

Pozdrawiam,
karyxa
 

Jaropriv

New member
ja również

Sprawdzałem czy i kiedy będzie 40ZF bo 46" już jest za duża nawet biroąc pod uwagę fakt iż obudowa 46ZF jest taka jak innych 42". I wiem tyle co nic nadal bo w ogóle nie ma danych w całej UE odnośnie wejsćia na rynek 40". Wszystko chyba wskazuje iż na siłe kupię 46" tym bardziej iż cena spada z dnia na dzień. Dziś juz znalazłem w Polsce za 8600 zł.
 
Do góry