Toshiba A3000PG

bullet1st

New member
Czekałem na taką ofertę od 3 miesięcy i się skusiłem. Początkowo chciałem kupić coś z serii C, ale ww. produkt położył go na łopatki ceną. Dla mnie ma wszystko co potrzebuję. Obraz jest super jak na bardzo słabą kablówkę osiedlową. Dziś testowałem podłączenie z kompem też elegancko. Za parę dni będę testował DVD.
Dodam jeszcze, że dźwięk jest wyśmienity. Podbicie basów działa znakomicie. Nie wiem czy w moim modelu (ale raczej nie), są głośniki od Onkyo, bo ponoć już w wersji C są.
Polecam w 100%.
 
Ostatnia edycja:

francuz

New member
witam
mam jedno pytanko i bardzo prosił bym o odpowiedz
kupiłem sobie taki sam telewizor Toshiba A3000PG i teraz mam taki problem, że jak oglądam obraz na opcji obrazu "super live 1" to obraz jest w pewien sposób rozciagany przy brzegach ( po prawej i lewej stronie) ekranu
gdy jest przejscie kamery, poruszany obraz np. z lewej do prawej, to przy rogach , widać tak jakby kamera była kulą...
najlepiej to widać jak jest pasek z napisami przesuwany przez caly ekran na dole - przy brzegach on się wyraźnie i bardzo nieprzyjemnie załamuje...
Pytanie jest takie - czy Panski telewizor też w ten sposób odbiera obraz na tej funkcji obrazu ???
czy może jest to wada mogego egzemplarza ?

dziekuję bardzo
 

grah

New member
francuz napisał:
czy może jest to wada mogego egzemplarza ?

:) Nie, to nie jest wada tego TV. Podobne rozwiązanie stosuje wielu producentów telewizorów. Jest to po prostu jeden z dostępnych trybów wyświetlania obrazu (głównie 4:3). Cetnralna część, około 70% zostanie nienatuszona, a pozostałe 2x15% jest rozciągnięte tak, by wypełnić cały ekran.

Jeśli nie chcesz mieć takiego rozciągniętego obrazu, wybierz inny tryb, bo ten akurat tak ma
 
Do góry