Toshiba Z3030 wszystko o serii z, wszystkie wielkości ( 37Z3030D 42Z3030D 47Z3030D)

zemar

New member
Też jestem zainteresowany, a właściwie już zdecydowany.
Do tej pory widziałem w trzech sklepach: digitalo, sirius, multizakupy- Kiki obiecuje na 25.10.2007
Zobaczymy, opinie na necie ma nader pochlebne.Może jakiś teścik?
 

krzycho115

New member
Mam 47z3030 od 2 dni.
Pierwsze wrażenia są takie że czerń jest czarna ale kąty są słabe. Jest cała masa ustawień w tym 3 poziomy czerni. 100 Hz działa super Oglądam n-kę z 2,7m i przyznam że telewizor mnie trochę przeraża wielkością. N-ka po HDMI. Zadziwiająco dobrze wygląda obraz ze zwykłej antany dachowej powiem szczerze żę na starym LG XL2 26 było znacznie gorzej. Głośniki grają super nawet przy głośniejszym puszczeniu. Czuje się głębie basu graja naprawdę czysto. Obraz z Panasa EH65 ze skalerem wygląda też rewelacyjnie nie sprawdzałem po Euro ale postaram się podłączyć. Podłączyłem kompa po HDMI i uzyskałęm roździelczośc 1920 na 1080. I tu małe rozczarowanie mam na kompie terminatora w 1080P i obraz był słaby widziałem ziarno wyglądało to dużó gorzej niż zwykłe DVD. To tyle co mogę powiedzieć na dziś.
 

cezy001

New member
Ja też rozważam zakup tego TV

Czy podstawa jest obrotowa? Jak tak to problem kątów bym przeżył.

Rozumiem, że kompa podłączyłeś DVI – HDMI. Problem był jak rozumiem przy filmie. Czy próbowałeś włączyć jakąś grę?

Czy próbowałeś ustawić inną rozdzielczość?
 

cezy001

New member
A jak wyglądały inne rozdzielczości?

Chodzi mi o to czy czcionki i ikony na pulpicie były „ładne”. (jak na monitorze lcd 1280x1080 ustawię np. 800x600 to „ładne” moim zdaniem nie są).
 

Goratha

New member
Tez mnie ta Toshiba bardzo zainteresowala. Ale mam prosbe do KRZYCHO115 - moglbys rzucic okiem na dane producenta i podac jej znamionowe zasilanie? Chodzi mi o zakres napiecia na ktorym moze bezawaryjnie i idealnie pracowac. / np.220-240V albo 150-240v/ Dzieki z gory, a jak cos nowego odkryjesz w Tosi , to podaj jakie info . Moze wreszcie sie na zakup zdecyduje, a juz pol roku mi mija na poszukiwaniach:)
 

darko88

New member
Panowie a jak to właściwie jest z tymi panelami dla różnych przekątnych ekranu serii "Z". Wyczytałem na tym forum opinię, że panel 42'' jest technologicznie nowszy od np. 37'' ,a jak się ma to do 47'' - czy ten panel jest tak naprawdę najlepszy?.
i tu pojawia się dla mnie kluczowe pytanie czy są rzeczywiście róznice w zaawansowaniu technologicznym paneli dla tej samej serii z3030 ?
Ja szukam 42'' i jak ma byc ten panel słabszy od testowanego przez Kikiego 47" to chyba się jednak skuszę na sharpa 42xl2e
Pozdrawiam
 

kail22

New member
Goratha napisał:
Tez mnie ta Toshiba bardzo zainteresowala. Ale mam prosbe do KRZYCHO115 - moglbys rzucic okiem na dane producenta i podac jej znamionowe zasilanie? Chodzi mi o zakres napiecia na ktorym moze bezawaryjnie i idealnie pracowac. / np.220-240V albo 150-240v/ Dzieki z gory, a jak cos nowego odkryjesz w Tosi , to podaj jakie info . Moze wreszcie sie na zakup zdecyduje, a juz pol roku mi mija na poszukiwaniach:)

Witam jestem posiadaczem toshiby 42z3030d.Napis na tabliczce jest 220-240V.Jestem bardzo zadowolony z tego lcd mój staruszek ma soniaka 40x2000 który wypada blado obraz brzytwa na HD a i SD rewelacyjny dałem za niego 6400zł i nie żałuje ani złotówki.U mnie współpracuje z tunerem kathrein ufs910+cyfra.Przed zakupem porównywałem w SATURNIE w jankach tam był model 47 cali.Porównanie było z sharpem 42 lx2 jak dla mnie wygrała TOSHIBA.
 

Goratha

New member
w Digitalo w Piasecznie ta Toshiba 42 z3030 jest za 4999zl. Wersja 47 cali za 7799zl. Mam wlasnie zamiar tam ja zakupic. Na stronie Digitalo sa wszystkie info, zreszta mozna napisac maila, odpisuja:)
 

Goratha

New member
kail22 napisał:
Witam jestem posiadaczem toshiby 42z3030d.Napis na tabliczce jest 220-240V.Jestem bardzo zadowolony z tego lcd mój staruszek ma soniaka 40x2000 który wypada blado obraz brzytwa na HD a i SD rewelacyjny dałem za niego 6400zł i nie żałuje ani złotówki.U mnie współpracuje z tunerem kathrein ufs910+cyfra.Przed zakupem porównywałem w SATURNIE w jankach tam był model 47 cali.Porównanie było z sharpem 42 lx2 jak dla mnie wygrała TOSHIBA.

Jeszcze mam pytanie o kraj produkcji. Czy jeszcze angielska , czy juz z Polski. Troche sie obawiam, czy pierwsze egzemplarze z naszej nowej fabryki Toshiby nie beda przechodzily "chorob wieku dzieciecego".:rolleyes:i jaki to bedzie mialo wplyw na ich bezusterkowosc? Znawcow tematu - prosze bardzo o pociagniecie watku polskiej produkcji
 

kail22

New member
deniro24 kupiłem go w sklepie internetowym multizakupy.Mam juz go 10 dni.Goratha mój jest z angli
Faktycznie w digitalo cen atrakcyjna czekawe czy z importu czy polska produkcjia ??Jak chcecie zdjecia to podawać maila.pozdrawiam
 

deniro24

Member
Bez reklam
kail22 to ja poproszę o fotki: deniro24@wp.pl

Goratha można wiedzieć skąd masz tą cenę 4999zł za 42 cale? Dzwoniłem dzis do digitalo i podali mi zupełnie inną cenę. Również na ich stronie jest 6399zł za 42Z3030.
 

kail22

New member
Faktycznie model 42z3030 kosztuje tam 6399zł.
deniro24 fotki wysłane.daj znać czy doszły.
 
Ostatnia edycja:
Do góry