Toshiba LCD 42X3000P Ragza

remains

New member
Dziekuje Kiki.
A w takim ukladzie co bys polecil: Toshibe 42Z3030DZ, czy jednak Sharpa XL2? Czy to prawda, ze w tej Tosi juz pod katem 45 st robi sie bardzo jasno? Ja szukam TV glownie do C+Sport HD, wiec zalezy mi na tym, by mi nic nie smuzylo i bym mogl zerkac na TV z roznych miejsc ( np. z kuchni pod katem okolo 45 stopni wlasnie ).
A moze masz jakis inny pomysl?
 

msteplew

New member
Toshiba 42X3000PG

Witam, mimo niewielu opinii postanowiłem kupić ten telewizor. Testuję drugi dzień i postanowiłem podzielić się z Wami opiną.
W sklepie porównywałem obraz z Sharpem 42LC42XD1E i nie widziałem specjalnych różnic. Ostatecznie zdecydowała cena 4900 za full hd, piano black, elgancki wygląd - bez świecących bajerów jak dla mnie - wystarczy. Telewizja z sat. odbiór w zależności od kanału. Polsat i TVN super. 1 i 2 różnie zależy co wyświetlają. Filmy z DIVIX nieźle. Ale za to filmy z DVD - rewelacja! Włączyłem Kill Bill'a, bo był pod ręką, chciałem tylko zobaczyć parę scen. Nie mogłem się oderwać - obejrzałem cały. Kolory rewelka, akcja dość dynamiczne a 0 smużenia.
Ogólnie jeśli nie jesteś Videofilem, który analizuje 1000 poziomów czerni itp polecam, na pewno będziesz zadowolony.
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
msteplew napisał:
Witam, mimo niewielu opinii postanowiłem kupić ten telewizor. Testuję drugi dzień i postanowiłem podzielić się z Wami opiną.
W sklepie porównywałem obraz z Sharpem 42LC42XD1E i nie widziałem specjalnych różnic. Ostatecznie zdecydowała cena 4900 za full hd, piano black, elgancki wygląd - bez świecących bajerów jak dla mnie - wystarczy. Telewizja z sat. odbiór w zależności od kanału. Polsat i TVN super. 1 i 2 różnie zależy co wyświetlają. Filmy z DIVIX nieźle. Ale za to filmy z DVD - rewelacja! Włączyłem Kill Bill'a, bo był pod ręką, chciałem tylko zobaczyć parę scen. Nie mogłem się oderwać - obejrzałem cały. Kolory rewelka, akcja dość dynamiczne a 0 smużenia.
Ogólnie jeśli nie jesteś Videofilem, który analizuje 1000 poziomów czerni itp polecam, na pewno będziesz zadowolony.
No to jesli uwazasz ze mozna jeszcze obraz troche poprawic i masz ochote sie pobawic to tu masz link z ustawieniami. http://www.avforums.com/forums/showthread.php?t=528641
 

kozi170

New member
Jak sądzicie co lepiej wybrać - TOSHIBE 42X3000P czy SHARPA LC42X20E?

Obydwa są chyba w podobnej cenie i o obydwóch opinie raczej pozytywne...
 
Do góry