Toshiba 37 c3500P

seandillon

New member
Czołem.
Jako nowy na forum pozdrawiam serdecznie wszystkich zapaleńców. Ponieważ jak większość z forumowiczów traktuję ten portal jako podstawową pomoc w poszukiwania dobrego telewzora, to chciałbym wątek nowej serii Toshiby C3500, która niedługo wejdzie na nasz rynek.
Z informacji uzyskaniych u Kikiego wynika, że w połowie października wchodzą na nasz rynek telewizory Toshiby serii c3500 i c3530. Ponieważ ja sam poluję na na taką 37 lcd poszukuję wszelkich danych na ich temat (oficjalne znalazłem na stronie toshiba.de). Wstępne ceny w Polsce jakie znalazłem to:
http://www.sirius.pl/towar_karta_46227.html
http://www.sirius.pl/towar_karta_46228.html
Licze, że ktoś może zna linki do testów tych telewizorów lub opinii na ich temat. Jak na razie jako jedyną alternatywę dla Toshi widziałem w JVC G80 i P80. Liczę, na fomoc.Pozdrawiam
 

chinet

New member
Witaj,
tez poważnie zastanawiam się nad kupnem C3530 w wersji 37". Chociaż "spece" z forum zaproponowali mi kupno Sharpa XD1 lub WD1 albo właśnie JVC G80. Niestety też nigdzie nie znalazłem dokładniejszych opisów czy testów Toshiby. Jestem natomiast w kontakcie z Siriusem i jutro mam otrzymać info w sprawie pierwszej dostawy. Podobno dostawa ma być do 2.10. Wstrzymuję się z kupnem TV aby zobaczyć 3530 w akcji. Jak się czegoś dowiem dam znać. Pozdrawiam.
 

seandillon

New member
toshi

chinet napisał:
Witaj,
tez poważnie zastanawiam się nad kupnem C3530 w wersji 37". Chociaż "spece" z forum zaproponowali mi kupno Sharpa XD1 lub WD1 albo właśnie JVC G80. Niestety też nigdzie nie znalazłem dokładniejszych opisów czy testów Toshiby. Jestem natomiast w kontakcie z Siriusem i jutro mam otrzymać info w sprawie pierwszej dostawy. Podobno dostawa ma być do 2.10. Wstrzymuję się z kupnem TV aby zobaczyć 3530 w akcji. Jak się czegoś dowiem dam znać. Pozdrawiam.
Ja też jestem w kontakcie z Siriusem. Liczę, że sprzęt szybko wejdzie na rynek bo mój stary CRT wydaje już "ostatni oddech kaczuchy". Niestety Sharp XD1 tak jak JVC p80 pozostają poza moim zasięgiem finansowym-liczę, że Toshi będzie lokować się oniżej 4 tys. PLN.
 
Ostatnia edycja:
Do góry