47z3030

krzycho115

New member
Chyba pytanie do kikiego kiedy u nas będzie?
Z Plazma Center mnie nie interesuje. Jak polityka toshiby bedzie taka jak JVC to pewnie doczekam sie w styczniu 2008.

Moje typy do zakupu

46XL2
47Z3030
Samsung F86
 

full2g

New member
Witam ,
w MM Czeladz stoi nowka sztuka 47Z3030, jeszcze pachnie :) - cena 9999PLN :(

Na moj gust - kolorki super ,( zwlaszcza ze regulacja ich jest najbardziej rozbudowana z tego co widzialem dotychczas w innych modelach ) , czern taka na 80% w stosunku do XL2 Sharpa , SD takie sobie ,
kąty słabe :( ,100Hz - dziala bezblednie . Jak dla mnie "gruba" obudowa - zbyt "gruba" zeby myslec o zakupie :( Ogolna ocena 3,9 /5

Pozdrawiam
Tomek
 

krzycho115

New member
Już nie stoi żal mi się zrobiło i właśnie ją kupiłem w promocji bez VAT. Dzięki full2g.
Moja opinia jest taka że przy oświetleniu w media i ustawieniach fabrycznych to nie ma co mówić jaki jest obraz. Panowie przenieśli mi Tosię koło Soniaka 46x2000 i bez kalibracji soniak chyba też był tylko podpięty i włączony Toshiba była o klasę lepsza. Sygnał był Discovery HD z n-ki. Co do SD to się nie zgodzę z full2g bo grała bardzo ładnie nawe z 2 metrów. Ale co tam męczę się już 3 miesiące i mam dość czytania opinii i subiektywnych odczuć. Moim zdaniem jednak prezentacja w domu to najlepsze rozwiązanie. No cóż ja się nie skusiłem ale to moje ryzyko. Wszystko okaże się jutro.
 
Do góry