46XV733 - problemy z ustawieniem obrazu

capello

New member
Witam. Posiadam stary poczciwy TV Toshiba 46XV733. Po podłączeniu dekodera z kablówką poprzez HDMI tv nie zapamiętuje zmiany profilu ustawień obrazu. Cały czas pozostaje AutoView. Nie mogę zmienić ani na standard ani na dynamiczny ani na żaden inny. Ręczne zmiany parametrów też nie są możliwe.
W czym tkwi problem?
Dodam, że używałem już kilku kabli HDMI i podłączałem je we wszystkie wejścia. Zawsze jest to samo.
Na sygnale ze zwykłej anteny siatkowej zmiana ustawień obrazu jest możliwa.
Proszę o pomoc.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
od samego poczatku tak sie dzialo, czy wczesniej bylo ok., czy tylko teraz sie schrzanilo?

Podlacz dekoder pod inne HDMI toski oraz sprzwdz na innym TV, jesli masz taka mozliwosc
 
Ostatnia edycja:

capello

New member
Wcześniej było ok. Dwa lata temu zaczęło działać już tylko na jednym porcie HDMI ale teraz nie działa już na żadnym.
Podłączałem już różne urządzenia pod wszystkie porty hdmi i na różnych kablach... i nic... lipa... cały czas obraz AutoView i brak możliwości zmiany. Podłączałem też dekoder pod inny tv i wszystko jest ok.
Co ciekawe na zwykłej antenie mam ustawiony profil Dynamiczny ale ostatnio zauważyłem, że też nie mogę go już zmienić na inny... no ale w tej opcji da się akurat tv oglądać :)
 
Do góry