Toshiba 32AV933G usb problem

Zgieru

New member
Witam, posiadam wymieniony w temacie TV. Mam problem ze sformatowaniem dysków i pendrive. Dysk 2.5 - 300 gb sformatowany bardzo dawno temu(nie pamiętam w jaki sposób) na ntfs (rozmiar jednostki alokacji 4kb) działa bez problemu ale jest to dysk mojego ojca i nie mogę z niego korzystać. Moje jakieś stare pendrive 2-4gb które formatuje na fat32 normalnie tą opcją systemową w WIN10 też normalnie się odpalają. Natomiast mam 2 pendrive - 32gb i jeden dysk 2.5 - 1 tb, wszystko jest widoczne po podłączeniu do tv jako usb 2.0 ale nie da się wejść na te nośniki, próbowałem już formatować na ntfs , fat32 czy exfat w różnych rozmiarach alokacji, nic nie pomaga. Próbowałem od nowa postawić na pendrive partycje diskpartem i formatować tym programem, też nic, ściągnąłem program AOMEI, nim też kombinowałem różnorako, bez efektów. Czy ktoś może wie o co może chodzić? Ręce mi odpadają, pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

Zgieru

New member
Problem rozwiązany. Wchodząc do jeszcze innego programu zauważyłem , że ten działający dysk ma mbr a ten który nie działa gpt. Zmieniłem na mbr i po temacie, pozdrawiam.
 
Do góry