TV "do kuchni"

pawel110

New member
Witam,
Jestem zainteresowany zakupem TV Toshiba 32L3733DG.
Czy może ktoś widział na żywo ten model i mógłby coś napisać na temat przede wszystkim obrazu ?

Moje preferencje to:

1. jakość obrazu, 2. jakość obrazu, 3. jakość obrazu...:lol:
Pozostałe aspekty typu: dźwięk, SMART TV, nie mają większego znaczenia.

Dlaczego Toshiba ?

Widziałem duże Toshiby (49, 55') w sklepach i w bezpośrednim porównaniu np. do LG czy Samsungów na sygnale TV DVB-T - zdecydowanie bardziej mi się podobał ich obraz (jak dla mnie bardzo naturalny i niezła czerń). Koreańskie przy Toshibie miały przejaskrawione mniej naturalne kolory.

Ale zdaję sobie sprawę, że 32' to może być zupełnie nie to - ale nie mam gdzie porównać.
A może inna marka w podobnej cenie ?

Z góry Dziękuję za pomoc

Pozdrawiam
Paweł
 

janunio

New member
Bez reklam
Problem ma kilka warstw;
Wygląda, że chcesz kupić TV dobry i tani.
Wniosek taki, że chodzi Ci o dwa telewizory.


JAKOŚĆ OBRAZU to parametr o którym nikt nic nie wie.
Udowodnimy to tu i teraz.
Piszesz: "bardzo naturalny i niezła czerń"

Obecnie wszyscy produkują dobre/przyzwoite TV. Kluczowa jest jakość źródła sygnału VIDEO. Napisz coś o tym ...
Pomyślimy jak Ci pomóc i zaoszczędzić sporo kasy.
 
Ostatnia edycja:

pawel110

New member
Nie chodzi o to ,że jest tani, ale nie chciałbym wykładać 2 lub więcej tysięcy na 32' TV do kuchni.
Źródło sygnału VIDEO to w 99% będą programy z nadajników DVB-T.
Jakość sygnału TV mam bardzo dobrą (MAX siła/jakość praktycznie ze wszystkich multipleksów).
Myślałem o Toshibie nie z powodu ceny (przecież jest mnóstwo tańszych telewizorów o tej przekątnej), ale dlatego, że spodobał mi się jej obraz - tyle, że dotyczyło to 49, 55' - bo takie Toshiby jedynie widziałem w bezpośrednim porównaniu z koreańczykami na sygnale DVB-T.
Ja szukam niestety 32'.
Co do ceny to max. 1500 PLN.
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz bardzo dobre modele :
- Philips 32PFS6402 za 1350 zł
Jeśli CI się podoba Toshiba , to tak bym wybierał.
 
Do góry