TV Toshiba 55U7863DG - recenzja | test | opinie

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zaintersowałem się tym modelem. Proszę napisać jakie ma polskie aplikacje Smart. Mam na myśli : Vod Onet.pl , Player, TVP VOD , Ipla , CDA.pl.
Czy przeglądarka internetowa jest "użytkowa" czy tylko atrapa ? (procesor tylko 2-rdzeniowy).
 

Pegal

New member
SetUp ustawień

Czy byłby ktoś tak miły i podzielił się wypróbowanymi setami obrazu do tego TV? Eksperymentuję od 3 miesięcy ale chciałbym mieć jakiś punkt odniesienia bo wydaje mi się, że przechodzę ze skrajności w skrajność i ciężko mi obiektywnie podejść do tematu.
Piotrek G
Pegal
 

Pegal

New member
Nikt nic ? Rozumem, że temat niszowy ale kilka osób z tego wątku powinno mieć takie ustawienia (wnioskuję z wymiany informacji). Pomożecie?
 

Pegal

New member
Ok, w takim razie czekam cierpliwie :)
Wczoraj zalogowałem się już do Klubu HDTV.
Pozdrawiam i dziękuję .
Pegal
 

Haqs

New member
Mam pewne problemy z tym tv popimo najnowszej aktualizacji tv po wyłączeniu dioda miga przez pewien czas do tego nie zapamietuje ustawien obrazu kiedy jest przelaczony na ps4pro po wyjsciu z gry ekran potrafi byc dużo jasniejszy przez co ogladanie czegos na netflixie jest niemal niemożliwe bo czerń nie istnieje i pojawiają się na niej dziwne artefakty
 

albin37

New member
Nie polecam tego tv,męczę się z nim od roku,nie trzyma ustawień zacina się i resetuje YouTube i netflix,pilot to tragedia już wymieniany na gwarancji reaguje z dużym opóźnieniem na przyciski i trzeba kilka razy bardzo mocno przyciskać żeby zaskoczył a teraz się wyłączył i tylko miga czerwona dioda i brak jakiejkolwiek reakcji,czekam już 3 dni na serwis i brak jak do tej pory odzewu.
Więcej bym nie kupił tego badziewia.
 

sansai

New member
Mnie też ten TV już tyle nerwów zszargał że szkoda gadać. Próbuję jeszcze znaleźć jakieś dobre ustawienia do niego, może dostać się do trybu serwisowego i może coś by z nim jeszcze powalczył? Nawet powyłączałem smarty, sieć, BT i wszelkie inne udogodnienia by go odmulić ale niewiele dało :( Gdyby ktoś miał jakieś dobre ustawienia to z chęcią wypróbuję nim oberwie kiedyś pilotem :)
 
Do góry