Tosia 32c3001p ??

marecki6

New member
Bez reklam
witam wszystkich... powoli szykuje sie do zakupu nowego telewizora lcd i ogolnie ciezko sie zdecydowac, poczatkowo mial byc sony bravia KDL-32S2510
ale inny sprzedawca polecil mi toshibe 32z66 lub 32c3001 ....czytalem troche o 32z66 no i ma calkiem fajne recenzje niestety o 32c3001 nic nie znalazlem na forum... moze nzjadzie sie tutaj jakis uzytkownik ktory posiada takowy sprzet ?? co sadzicie co bedzie lepsze a moze macie jakies inne propozycje ... nie ukrywam ze toshiba ma bardzo fajna cene a jak dla mnie biednego studenta jest to dosc wazny aspekt hehe
 

SlawekR

New member
marecki6 napisał:
witam wszystkich... powoli szykuje sie do zakupu nowego telewizora lcd i ogolnie ciezko sie zdecydowac, poczatkowo mial byc sony bravia KDL-32S2510
ale inny sprzedawca polecil mi toshibe 32z66 lub 32c3001 ....czytalem troche o 32z66 no i ma calkiem fajne recenzje niestety o 32c3001 nic nie znalazlem na forum... moze nzjadzie sie tutaj jakis uzytkownik ktory posiada takowy sprzet ?? co sadzicie co bedzie lepsze a moze macie jakies inne propozycje ... nie ukrywam ze toshiba ma bardzo fajna cene a jak dla mnie biednego studenta jest to dosc wazny aspekt hehe

Niestety nowa seria to już nie to samo co kultowe, starsze wersje 66 i 68.
 

SlawekR

New member
marecki6 napisał:
czy mam rozumiec ze lepsza bedzie toska 32z66 od jej nastepczyni ?

A mógłbyś zarzucić jakimś linkiem do tej 32z66? Bo przyznam że nie mogę namierzyć takiego modelu. Wszystkie znane mi modele Tosiby mają oznaczenia 32(coś tam)L66. Może chodzi o 32WL66Z?

Bo jeśli tak, to nawet nie ma się co zastanawiać, tylko 32WL66Z z tych dwóch. Pod warunkiem że jeszcze gdzieś ją dostaniesz, do tego w dobrych pieniądzach.
 
Ostatnia edycja:

giker

New member
Ktoś wie może coś na temat Toshiby 37C3003P ? Bo mogę ja tanio kupić, a nie wiem czy to coś warte - sygnałem będzie kablówka cyfrowa + komputer
 
Do góry