Tl838 i zyxel NAS326

kalasanty

New member
Witam wszystkich za śmieszne pieniądze dostałem Zyxela NAS 326, na próbę wrzuciłem do niego 2 dyski po 500mb, bo takie mialem wolne i chcę go skonfigurować tak, żeby działał z TV. Generalnie działa wszystko oprócz napisów. Próbowałem już rożne opcje napisów pod mkv, avi z odzielnym srt, mkv z oddzielnym srt ale nic nie śmiga. Na NASie standardowo stoi Twonky, którego chyba wszystkie ustawienia już przetestowałem, ale nie poszło. Gdzieś w necie znalazłem że komuś na tym TV poszły napisy pod miniDLNA, więc postawiłem go na NASie, ale też lipa. Testowałem też serviio i ps3 media server na kompie i tylko pod ps3 media server działały napisy na telewizorze. Problem tylko w tym że jego na zyxelu chyba nie da się postawić. W związku z tym, że w necie znalazlem kilka starych wpisów, o tym ze ludziom wszystko ładnie śmigało na TL838, to może z moim tv jest coś nie tak?
Czy komuś udalo się odpalić napisy przez DLNA na tym telewizorze? Może macie jeszcze jakieś pomysły co mogę z tym zrobić?
Dodam że konwersja na mp4 też nic nie daje, działa np avi z wgranymi napisami, ale jakość i czas konwersji mkv na avi to tragedia.
Oprogramowanie tv to 6.4.0Y.1
 
Do góry