Toshiba 42l7453dg problemy i komplikacje

Dodam jeszcze jedną ciekawostkę i niech to będzie dla potomnych. Dla tych wszystkich którzy mają problem z połączeniem się TV z internetem, poproście swojego dostawcę aby odblokował port 123.
 
Siemka, powiedzcie jak działa wam YT, a mianowicie rozdzielczość.
Zauważyłem u mnie, że wcześniej przed aktualizacją apki nie było problemu odpalić materiał 1080p, teraz mogę tylko 720p.

Ja rozumiem, że Tośka przestała wspierać TV, ale żeby zrobić downgrade możliwości TV to trochę słabo.
 
Siemka, tośka to 42L7453dg, wersja apki netflix nie wiem, ponieważ przestałem subskrybować a aby sprawdzić muszę wykupić dostęp. Ale w październiku 2020r poprawnie działało odtwarzanie filmów z netflixa.
 
Tośka padła, a raczej podświetlenie, części zamiennych brak lub czas oczekiwania 2-3 miesiące (może).
Czas poszukać nowego tv.
 

godul

New member
Tośka padła, a raczej podświetlenie, części zamiennych brak lub czas oczekiwania 2-3 miesiące (może).
Czas poszukać nowego tv.
Kupiłem dokładnie te listwy, przyszły po 2 dniach.
Wymiana samodzielna, trwała ok. 2-3h ale tylko dlatego, ponieważ nigdy jeszcze tego nie robiłem i nie chciałem czegoś popsuć.
Po wymianie tv jak nowy.

Jedno bym zrobił inaczej następnym razem.
Przestarłbym z kurzu te papierowe warstwy dzielące ledy od matrycy.
Przy nowym podświetleniu to jedyna skaza na obrazie.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka


Odnośnie softu, to już dawno nie działał Netflix (nigdy nie było aktualizowane ręcznie oprogramowanie, tyle tylko co na początku dało się automatycznie pobrać z opcji).
Do Androida dokupiłem Canal+ box i szczerze polecam to rozwiązanie.
 
Ostatnia edycja:

godul

New member
Czy możesz podać PN, cenę i jakiegoś linka do tutotiala? Pytam z czystej ciekawości.
Przepraszam, w pierwszym poście nie wrzuciłem linka do sklepu.

Ja kupiłem te:
https://sklep-elwron.pl/pl/p/Listwy...453D-SVT470A47_REV04_L-SVT470A47_REV04_R/1217
+ Kurier 12zl.

Wymieniałem sam po obejrzeniu jakiegoś przykładowego tutoriala innej marki i modelu tv LED na YT. Parę zdjęć w zrobionych w międzyczasie, żeby przy składaniu wiedzieć co gdzie z powrotem popodpinać. I tyle.


Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 
Do góry