Toshiba 42l7453dg problemy i komplikacje

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale przysuń go na chwilę do routera i podłącz kablem - będzie wiadomo czy w ogóle działa.
 

assai

New member
Na kablu działa,wi fi też funkcjonuje łączy się ze smartfonem na you tubie,czyli wszystko jak było wcześniej.Po odłączeniu kabla i ustawieniu sieć bezprzewodowa,sieć jest internetu nie ma
 
Siema wszystkim ponownie po dłuższej przerwie.

Poprzedni problem jaki opisywałem, został rozwiązany. TV odpalił po kilkukrotnym połączaniu do sieci, zrobiony reset tv i działa ok. Raz nie zapamiętał ustawień programów (ciągle korzystam tylko z DVB-T poprzez antenę, dlatego aby można było sortować programy należy mieć wybrany kraj Niemcy) ale po ponownym resecie i ustawieniu działa ok.

Obecnie pojawił się inny bardzo popularny problem. Otóż przeprowadziłem się do innego mieszkania, zmienił się dostawca internetu i router. Mimo wykrywania sieci, poprawnej konfiguracji i nawet test połączenia wychodzi poprawnie to ciągle nie mogę korzystać z smart TV, wyświetla się komunikat że tryb demo i połącz tv do sieci. Kablem o dziwo też nie działa.
 

eLBeG

Member
Bez reklam
Ekran dzisiaj zrobił si w Tośku prawie czarny, ledwo co widać, stało się to po wyłączeniu chwilowym prądu, może ktoś pomóc?

Edit...
Załatwione
 
Ostatnia edycja:
Witam

Otóż dzisiaj nastąpiła aktualizacja smart TV, na wstępie już pojawił się problem z akceptacją regulaminu. O ile w drugiej zakładce udało się zaakceptować regulamin, to w pierwszej podstawowej nadal jest brak zgody.

Poza tymi problemami, czy da się doinstalować jakąś aplikację bądź poprzestawiać istniejące ??

Pozdrawiam.
 
U mnie wygląda to tak:

https://lh3.googleusercontent.com/v...u6Ax6nV42ITreq1wVEid8QrAmcpYU9V=w1170-h658-no



vywRwFadaJW8iGsxhFdOHCxebAxlCKqLUtkm0lGYv9QfftzLvXAnqPXzSDed2tY4s98BiNr6HGtt2XjE2E-TMjSlHy_Nkvkoo_S-3Sdv6YDUJqH80rn6MJ7rmaQvb3kxy6B-NJKjfgxrJXhcKrkBsgWtmBPOQz78DEEGKjDxsxJGmagvN-kBoXyQcLO3aKBMWVYVeDQPs2jvBJ-LZCA2HmOb0cp98ZjfeNL3A18nwgBOoJLNJBL7f5H7vS3x89AkRjlji0u26_E5Txt_p-LzJ7EjrucV6rQenS4tJ_pZhDloFTtZm_2ob-nUq-vogAGRV_i6g51liCa_El9Y_D3S8l3o9cfn67saQWKHWpNhxnkMAeGBQeZjtKIaC9mBzImR5eLWDRRX0JBXvT35cD32aWkNCC9j8TTC4sGrzEY86FfmVfQ8OJsFH6aazg8xlYTXFlhe9_l5zXilRR1cdeFWsga0LMhKmxZoeeHrbvmBoNgguErSVZPUsLVMr9rFlwW6vY3bW0FYlfu2vxs1Xb0Ysh0IYHhjn1RXv0NaAryFd_UyQjNJfk2fR9VbRdaUboT3Wc1LswZDwSvYdKDJpVFA37rJd5nzcQ5oFo8-tbSWWb75T4QyinwiZZ1qsChNwnrQqu6Ax6nV42ITreq1wVEid8QrAmcpYU9V=w1170-h658-no
 
Ostatnia edycja:

negatyw001

Member
No właśnie też wyskoczył u mnie monit o aktualizacji "warunki (EULA)".

Z tego co doczytałem, za pierwszym razem musimy kliknąć na "wyrażam zgodę", ale za drugim razem - dotyczy to chyba tej usługi Media Guide, która się wiąże z monitorowaniem aktywności? I tego nie trzeba akceptować?

A to konto trzeba faktycznie zakładać? Chcą tam maila, datę urodzenia itp. To już spora przesada...
 
Coś u mnie zdjęcie nie chce się załadować.......niech ktoś potwierdzi czy działa ten link post wyżej.

Odnośnie akceptacji warunków EULA (zakładka 1) nigdzie nie mam pola "zgadzam się", zakładka 2 odnośnie rejestrowania zdarzeń, zaakceptowałem i na dole mam informację kiedy zostało zaakceptowane, zakładka 3 opisuje trzy rzeczy, nazwę tv, wersję cloudtv i coś tam jeszcze.

Dalej nie wiem jak zaakceptować warunki EULA, na dole warunków mam różowy pasek o tym że "ogólne warunki nie zostały zaakceptowane".

Chyba trzeba zrobić reset TV.
 
Ostatnia edycja:

gobee

New member
Niektóre z zakładek netflixa nie działają. Zje... li to co najważniejsze. Reszty nie sprawdzałem. W porównaniu do samsungowej apki na tv to delikatnie mówiąc nieporozumienie.
 

Atr3ju

New member
Zauważyłem dziś dziwną przypadłość nowej aktualizacji, jak się załączy smarta i się wyjdzie to już w ustawieniach TV nie można wejść w opcje, instalacja, sieć, 3D, pomoc. Są tylko możliwe obraz, dźwięk i timery.

Jedyne co mnie raczej uradowało to to że jutub już się tak nie wiesza po 30 minutach oglądania i ogólnie przewijanie chodzi lepiej, szybciej, tak samo wychodzenie z jutuba jest szybsze.

Nie działa już chyba aplikacja Toshiba Remote którą chyba rok temu już usunęli z sklepu google, miałem ją pobraną ale już chyba nie działa
 
Ostatnia edycja:
Do góry