Toshiba 40L5435DG vs. 423L6463

preditio

New member
Toshiba 40L5435DG vs. 42L6463DG

jako że "główny"serwis Toshiby dopiero w Warszawie uznał to że moja toshiba 40L7335DG ma uszkodzoną matrycę i tzw. nie równo mierne podświetlenie matrycy było poza "normą", to w końcu po 3 serwisach gwarancyjnych,i nie polecam tych w Szczecinie bo to partacze, uznali to że mogą mi wymienić na nowy model i stąd pytanie który
 
Ostatnia edycja:

firekage

New member
Bez reklam
LOL. Twój ma matrycę***natywnie 100Hz, z 3D, panel VA, a 40L5435 oraz 42L6463DG mają matrycę 50Hz z AMR200. Żaden?
 

preditio

New member
To mam sie ubiegac teraz o zwrot gotwki? bo tez mi cos nie gralo jak patrzalem na cene i mialem tv, serii L7 a chca teraz wcisnac L5.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
L6463 było w miarę ok - dostał byś płynnie działający tv z bardzo dobrym dźwiękiem, pełnym czytanie dts i 2" większym. Pytanie skąd oni ten tv mają, ja go tylko w Niemczech widziałem, w Polsce zupełnie nigdzie.
 

preditio

New member
Tez sie zdziwilem ale to przedstawila mi babka z serwisu toshiby, niby taka propozycje ma mi zlozyc ktos oficjalnie z toshiby w srode po czym mam wybrac i nie wiem czy czegos nie pomylila bo w polsce sa serie tylko L5, L7 i L9 ��
 
Do góry