Toshiba Tv42635D Brak lacznosci z pilotem?!

maks028

New member
Witam wszystkich . Mam Tv Mod.42ZV635Di ma ok 4,5 roku .
Mam maly problem z moim tv . Normalnie wszystko dziala , ale jak go wylacze wieczorem(tv w stanie czuwania) i rano prubuje wlaczyc pilotem to nie moge tego zrobic . Wtedy wylaczam go guzikiem z boku tv i wlaczam(wlacz.i wyl. zasilania w tv ) i wtedy moge go zalaczyc pilotem jakby nigdy nic sie nie dzialo i hula .Myslalem ze to wina pilota , ale normalnie funkcjonuje . Wzialem pilota uniwersalnego ustawilem i jak nie chcial sie rano wlaczyc od oryginalnego to sprubowalem uniwersalnym , ale ten tez nie zalaczyl tv...
No i pomysly mi sie koncza , myslalem zeby jeszcze uaktualnic soft bo mam z 2009 roku (wer. 2.1 51.2 ) ale wyglada mi to na jakas usterke i soft nie pomoze .
Jakby ktos mi mogl cos doradzic moze tez mial podobny problem niech napisze ,dzieki z gory .
 
Ostatnia edycja:

maks028

New member
Witam ponownie i odswiezam temat , jesli ktos moze powiedziec albo doradzic co to moze byc za usterka i co mozna z tym zrobic to bardzo bym byl wdzieczny za kazda rade . dziekuje :)
 

maks028

New member
Niezle forum , nikt mi nie odpisal , same nieuki czy co??? Niewazne ...
Jesli chodzi o tv oddalem go po 5 (prawie) latach do gwarancji i po 2 tyg. napisali ze nie beda tego naprawiac bo im sie nie oplaca , dlatego zwrucili mi czesc kasy za tv a ja dorzucilem pare setek i kupilem , ale philipsa 48PFK6409/12 , nie narzekalem na toshibe bo dzialala przez cztery lata ok,ale moim zdaniem tv powinien chodzic troszke dluzej za taka kase .
Posdumowujac : Prosze Wszystkich Forumowiczow piszcie z glowa jak doradzacie i jaki tv komu by pasowal w domku ... Mi doradzili Toshibe i po czterech latach padla ... Temat Zamykam . Pozdrawiam .
 
Do góry