Toshiba 40TL933 Warta uwagi oferta?

Mitsu

New member
Witam.
Znalazłem taką oferte:
Link do aukcij na stronie o mnie w poim profilu, ponieważ nie mogłem zamieścić go tutaj z powodu małej liczby moich postów.
Pytanie do użytkowników forum czy warto kupić ten telewizor za tą cene ?
Telewizor ma wadę w postaci kresek na matrycy ale sprzedawca zapewnia że nie przeszkadzają w oglądaniu a na fotkach nie wygląda to strasznie. Czy ta wada jednak nie będzie się powiększać?
Pozdrawiam.
 

Mitsu

New member
Rozchodzi się o wade która może się powiększać? Bo mnie osobiście mała linijka by nie przeszkadzała w oglądaniu a cena jak dla mnie jest bardzo kusząca.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Cena kusząca, ale naprawdę lepiej dozbierać do czegoś sprawnego. Gdyby nie paski na matrycy to ok, ale one nie wyskakują bez powodu - znaczy że będzie tylko gorzej.
 

Mitsu

New member
Nie dopytywałem się ale to raczej oczywiste że taki telewizor nie ma gwarancji. Sprzedawca dał tylko swoją gwarancie iż wada się nie będzie powiększać.
 

Mitsu

New member
Sama faktura wystarczy bez karty gwarancyjnej ? Cena na fakturze też będzie niska więc serwis nie wiem czy da się nabrać. Żebym nie poniósł tylko kosztów wysyłki do serwisu i z powrotem bo się tylko na niepotrzebne koszty narażę.
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
Kupiłes tv za cene jaka wystawił sprzedawca jesli nie wpisze wady na fakturze to bedzie ok zawsze mozna powiedziec ze wada wyskoczyła nagle nie mozna mowic ze tak kupiłes ja bym zaryzykował i trzymał sie swego.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Jeśli to był towar nie na Polski rynek (tj. wiele sklepów internetowych) to za naprawę będziesz musiał zapłacić.
Kartę gwarancyjną można sobie samemu wydrukować, ale wątpię żeby ktoś z tego sklepu ją podbił.
 

Mitsu

New member
Telewizorek SUPER. Skaza naprawdę nie widoczna, trzeba naprawdę podejść blisko żeby ją dostrzec
a na niektórych kolorach niewidoczna nawet z bliska. Ja jestem bardzo zadowolony jeszcze się muszę pobawić ustawieniami ale jakość na ustawieniach dynamicznych mnie nawet satysfakcjonuje :)
Pozdrawiam
 
Do góry