Toshiba 37WLT67Z Full HD czy warta jest 1285 EURO

dario101

New member
Mam pytanie, czy ten model Toshiby jest wart takiej kasy.Dzisiaj przeglądając co się dzieje z cenami na świecie zauważyłem reklamę tego telewizora na stronie www.MediaOnline.de.Cena jest szokująca bo tylko 1285 EURO .
Bardzo proszę o opinię jak spisuje się ten odbiornik LCD.Pozdrawiam wszystkich użytkowników tego portalu.Według mnie jeden z najlepszych portali na którym można znaleźć wiele ciekawych rzeczy z AUDIO-VIDEO.
 

camel

New member
Na pewno to będzie bardzo dobry zakup. Wszycy Ci, którzy mają Toshiby są zadowoleni. Pewnie masz wątpliwości czy warto, ja też sie wahałem przed zakupem(42wl66z), ale w końcu sie zdecydowałem i jestem bardzo, bardzo zadowolony.
Tylko na oficjalnej stronce Toshiby (www.toshiba.de) nie widze tego modelu który napisałeś. 37 cali full HD to model 37WL67z, a model 37WLT68p to jest HD ready.
Pewnie niektórzy sie ze mną nie zgodzą, ale myśle że na obecną chwile w polskich realiach przy oglądaniu tv, nawet z "nki" nie widać różnicy na tv HD ready i full HD, natomiast kupno telewizora z full HD jest napewno zakupem bardziej perspektywicznym. Dopiero za kilka lat telewizja cyfrowa wys.rozdzielczości bedzie standardem i dopiero wtedy będzie można w pełni wykorzystać to za co sie zapłaciło.
Podsumowując ta cena którą podałeś jest według mnie bardzo dobra na tv 37 cali pod warunkim że jest Full HD. Jeżeli jest HD ready to w tej cenie możesz poszukać Toshiby 42calowej.
pozdro
 
Do góry