Toshiba 49U6763DG

NoRThDS

New member
Hey:);


W dniu wczorajszym miałem przyjemność być w sklepie Saturn, który jest dystrybutorem telewizora Toshiba 49U6763DG – chciałem go zobaczyć na żywo, porównać z innymi w tej kategorii cenowej.
Trafiłem na dwóch dżentelmenów, którzy starali się „obrzydzić” (odwieść od pomysłu zakupu) mi ten telewizor na wszelkie możliwe sposoby, przy czym starali się przekonać mnie do telewizorów firmy Philips i LG (tutaj pragnę jedynie dodać, że jeden z Panów był w koszuli z logiem Philips a drugi z logiem firmy LG).

Na temat modelu Toshiby, którym jestem zainteresowany dowiedziałem się tyle, że jest on na poziomie Blaupunkta lub Manty, jest wolny bo ma dwa procesory i w ogóle się nie sprzedaje.

Poniżej modele TV:

Toshiba 49U6763DG:


LG 49UH6507:


Philips 49PUS6401/12:



Moje pytanie jest, czy ten model jest naprawdę taki słaby w porównaniu do tych dwóch telewizorów, które tutaj wymieniłem? Który z tych modeli Was najbardziej przekonuje?

P.S.
Dlaczego Toshiba? Mam tv 43” Toshiba HDready - model z 2008 roku i przez ten czas nigdy nie zawiódł. Jednakże jest to model odstający już od dzisiejszych reali i pora go wymienić na coś w miarę nowoczesnego. Mam dobre wspomnienia z tą marką, ale czy Toshiba z 2017 to ta sama jakość co Toshiba z 2008 roku?
Dziękuję za wszelką pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To byłą zupełnie inna Toshiba.
Teraz telewizory Toshiba produkuje i rozprowadza turecki Vestel.
Ile masz max kasy ?
 

NoRThDS

New member
Myślałem o kwocie max 2600 zł i te trzy telewizory wydały mi się interesujące ale wiadomo im więcej można wycisnąć tym lepiej także czekam na wszelkie sugestie i podpowiedźi
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie cenowej masz bardzo dobre modele :
- TCL 50 S7806 za 2499 zł - 4K i 1000Hz
- Thomson 49UC64 za 2350 zł
- TCL 49P60 za 2250 zł
- Philips 49PUS6401 za 2350 zł
- TCL 49C70 za 2799 zł
 
Do góry