Thomson 32HU3253 - problem z obrazem

gruku

New member
Witam
Mam problem z dziś kupionym telewizorem, kupiłem go dla dzieciaków żeby mogły oglądać bajki, jednakże w przypadku odbioru kanału np. carton network przez kablówkę analogową doświadczamy tak jakby problem z płynnością ruchu postaci. Ciężko to wyjaśnić i widać to praktycznie tylko na bajkach, kontury postaci przy ich ruchach powinny zniknąć w jednym miejscu i pojawić się w drugim a tu jest tak, że w jednym czasie widzimy poświatę poprzednich klatek(konturów postaci). Jest to denerwujące tym bardziej że na starym 4 letnim philipsie LCD nie ma takiego problemu. Próbowałem zmienić opcje ale nic nie pomaga wiem że tv jest 50Hz ale ten philips też i problemu z tym nie ma widać to szczególnie na jasnym tle przy szybkich ruchach. Co mogę z tym zrobić może upgrade firmware. Aktualnie mam wersje MT10T01-LF1V166, nie moge znaleźć nigdzie żadnego oprogramowania.
Pozdrawiam
 

TECH

New member
Witam
Mam problem z dziś kupionym telewizorem, kupiłem go dla dzieciaków żeby mogły oglądać bajki, jednakże w przypadku odbioru kanału np. carton network przez kablówkę analogową doświadczamy tak jakby problem z płynnością ruchu postaci. Ciężko to wyjaśnić i widać to praktycznie tylko na bajkach, kontury postaci przy ich ruchach powinny zniknąć w jednym miejscu i pojawić się w drugim a tu jest tak, że w jednym czasie widzimy poświatę poprzednich klatek(konturów postaci).

Polecam kontakt z serwisem w celu sprawdzenia czy jest nowe oprogramowanie:

Serwis - TCL Operations Polska Sp. z o.o.

ul. A. Mickiewicza 31/41
96-300 Żyrardów, Poland
PLsupport@tcl.com

+ 48 46 854 0258 (TCL)
+ 48 46 854 0281 (Thomson)
 
Do góry